Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Bükkalja lovasklubról mi a...

Bükkalja lovasklubról mi a véleményetek? (Miskolc)

Figyelt kérdés
Bértartás ára, Edzők rendesek-e, melyik mennyiért vállal micsodát.. leírnátok az ilyesmi tudnivalókat ? :)
2011. júl. 3. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:
45 000Ft/hó a bértartás, ha jól tudom. Az edzők jók, de az egyik eléggé szigorú, és nem is foglalkozik olyanokkal, akik szabadon nem tudnak lovagolni.... Meg eléggé a versenyzésre vannak rákattanva. Ennyit tudok
2011. júl. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az csak jó, ha versenyre vannak kattanva, versenyezni szeretnék, haladó lovas vagyok, mind a 3 jármódban lovagolok szabadon már 5 éve.
2011. júl. 3. 20:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, csak hát ugye kinek mi a jó, én pl nem nagyon akarok versenyezni. Jó hely, az edzőkkel nincs is gond, de azt hallottam, hogy a bértartók lopkodják egymás cuccait.... Szép hely, bár kicsit olyan fura helyen van, mintha a világ végén lenne...
2011. júl. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

imádom,3 éves korom óta járok oda :D az edzők tudják mit csinálnak,tapasztaltak,nem siettetnek semmit.a lovak rendesen be vannak lovagolva,és barátságosak. a lovaglópályák is nagyon jók,a lovardában a biztonságra nagyon ügyelnek 12/L


1.válaszadó: egyik edző sem szigorú,és ha úgy gondolják hogy készen állsz rá,csak akkor engednek el(a biztonság érdekében,hogy ki ne törd a nyakad az első terepednél -.-)

3. válaszadó:senki nem lopkodja senkinek a cuccát,ezt rosszul hallottad...

2012. febr. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!