Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Jó minőségű ez a nyereg,...

Jó minőségű ez a nyereg, megérné megvenni?

Figyelt kérdés

[link]


Elég alacsony marú a lovam.


2011. júl. 5. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt a nyerget max eltüzelni éri meg, ennyi pénzért minőséget nem kapsz, de még silány szintűt is csak használtan.
2011. júl. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én inkább használtan vennék...
2011. júl. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
amelyik lovat én lovagolom, azon is ilyen nyereg van mindig, és én imádom. *-* barátnőmnek egy 100e forintos nyerge van, és utálok abba lovagolni. attól még h valami olcsó, még lehet jó. -.-"
2011. júl. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
jaja főleg h hobbira kéne.. több ember is vett olcsó nyerget boltból és aztmondták hogy jó... :/
2011. júl. 6. 20:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak az a baj az ilyen nyergekkel, hogy kb. 2 év és elszakad vagy valami sérülés lesz rajta. Ha napi szinten használod akkor biztosan tönkremegy pár éven belül.
2011. júl. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

tegnap 20:24

Ostobaságot beszélsz. az, hogy a nyereg milyen kényelmes, attól függ, hogy mennyire passzol a seggedhez. A minőség meg azt jelenti, hogy mi van a nyeregben. Selejt anyagból nem lesz jó nyereg.

2011. júl. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
jó akkor azt is leírom, h több mint 2 éve van meg a nyereg, gyerekek napi kb 5ször használják, és még semmi baja. : )
2011. júl. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ez tök jó nyereg. Attól még, hogy nem 100 000 ft nem biztos, hogy olyan rossz, nem?
2011. júl. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!