Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovardát, oktatót keresek -...

Lovardát, oktatót keresek - Budapest, XVII. kerület és környéke (? )

Figyelt kérdés

Kb három hónapja kezdtem el lovagolni, de nem igazán vagyok megelégedve a lovasoktatással. Mindig más az oktató, felülök a lóra, és ha vége az x percnek, akkor mehetek haza, jön a következő...

Olyan helyet keresnék, ahol hétköznap este 19.00-kor v utána is ki lehet menni és lehet lovagolni, és nagyon fontos, hogy tömegközlekedéssel megközelíthető legyen.

Azt sem bánnám, ha tudnátok akár privát oktatót ajánlani, aki hétköznap este is vállal oktatást. Köszönöm!


2011. júl. 6. 22:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
én most a berribe járok. mielőtt elmentem, azt olvastam róla, hogy kicsit futószalag-szaga van a helynek, ebben talán van valami igazság, de tény, hogy nagyon figyelnek a lovasokra, legalábbis nekem ez a tapasztalatom. alapokat nem tudom, hogy oktatnak, mert én már lekerültem a futószárról, mikor ide jöttem, de osztályban szerintem elég színvonalas az oktatás. az ár átlagos, 3000/óra.
2012. máj. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Hát a Berri szerintem egy nagy sz*r. :)
2012. máj. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
én pár hónapja vagyok itt, nekem egyelőre viszonylag szimpatikus... megkérdezhetem, hogy mi volt vele a bajod?
2012. máj. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ahogy már leírtam régebben pár kérdésre:

Berri:

Én csak ott lovagoltam full kezdőként. Ott is hagytam 10 alkalom után, mert megutáltam, elvette a kedvem.

Ami ott megy .. hát....

Futószalagon mennek az emberek, fel szállsz, ha vége az időnek takarodjál haza kb.

Egymás hegyére hátára írják be a füzetbe az embereket egyszer pl azt se tudták, hogy én jövök, mert össze volt kavarva hogy most ez is itt van, meg az is.

Az oktatás mód full bunkó, először pár alkalomba megjátszák hogy jajj minden happy, aztán ha rosszul csinálsz valamit leugatja a fejed és lenéz kb meg idegbeteg lesz. Az tudom, hogy egy edzőnek néha jobban oda kell szólnia hogy megmaradjon bennünk mit csinálunk rosszul, de én ezt máshogy képzelem mint amit ott művelnek.


Egyébként ha te jónak érzed, megfelel az oktatás akkor nem akarok beleszólni, mindenkinek más az igénye, elképzelése.

2012. máj. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, elárulod, hogy Te most hol lovagolsz?
2012. máj. 1. 22:39
 16/16 anonim ***** válasza:
A futószalag ellen nem tudok mit felhozni, tényleg jellemző. az időpontokkal nekem még nem volt problémám, és igazából a stílussal sem... lehet, hogy sokat nyom a latban, de ahogy írtam, én nem kezdőként mentem oda. a kezdők oktatásáról sok elképzelésem nincs, meglehet, hogy nincs hozzá türelmük. mindenesetre nekem ez már a hatodik lovardám, és egyelőre viszonylag elégedett vagyok vele.
2012. máj. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!