Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miért tartják a lovakat...

Miért tartják a lovakat büdösnek, mikor a legtisztább állatok között vannak?

Figyelt kérdés
normális válaszokat. köszönöm.: D
2011. júl. 10. 08:32
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Én a rideg tartásba lévő lovaknak csak akkor éreztem egyáltalán az illatát/szagát amikor az orrom hozzá ért a szőréhez! Most viszont hogy istállós lovardába járok most már az utcáról megérzem az egyébként nem olyan rossz szagot! Tény hogy a lovaknak erősebb illatuk/szaguk van boxozottan mint szabadon. Amúgy néhány ló boxából olyan büdös maró ammónia szag jön ki hogy nem tudom ezt maguk az állatok hogy viselik el. Na csak ez a büdös a lovaknál!
2011. júl. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Nem tartol lovat utólsó ,ezért nemtudod ,hameg nemtudsz valamit, akkor maradj csendben lapulj.
2011. júl. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Mi bajod van neked?? Amíg nem ismersz ne oltogass jó ?! Azt se tudod hol élek mit csinálok! Előbb gondolkozzál kit oltogatsz! Vagy ha van problémád akkor írd le.. pff... -.-" Tulajdon képen le is írhatnád mi bajod van ha már ekkora pofád van hogy egy olyan embert oltogass akit nem is ismersz! -.-"
2011. júl. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
12%
Amúgy meg de saját lovam van már bocsika! És "tartasz" nem pedig "tartol". Paraszt. -.-
2011. júl. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
A paraszt nemszarik .az úr nem eszik ,amúgy te, senem tartol senem tartassz ,más lovait szagúlod, ha tartanál akkor tudnád, hogyan birják a büdösset ,te úriember.Amúgy az irásodból nemlehet úriembernek nevezni inkább valami másnak de nemrészletezem.Amúgymeg ha nembirod a kritikát találj magadnak más elfoglaltságot úri emberke.
2011. júl. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
És tartassz ,nem tartasz.
2011. júl. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Jajj istenem ezen kell kiakadni hogy kinek a lovát szagolgatom? Most ez komoly??? -.-" Fúhha....-.- Amúgy meg ha már a helyes íráson vagyunk kiakadva akkor te se vagy egy húde nagy helyes író! Szóval akkor ugass ilyen dolgokba bele amikor tudsz helyesen írni! És inkább így írd mint úgy hogy "tartol", mert abból levonnak egyet és mást az emberek. Tudod 4x kellett vissza olvasnom mit AKARTÁL írni. -.-"
2011. júl. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
12%
"szagúlod" na jó itt a te helyes írásod is! -.-"
2011. júl. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Ha csak egy hülye kommentet írtam volna, vagy kötözködtem volna hidd el elviselném. De az hogy egy normális kommentbe kell beleugatni. Ráadásul ilyen paraszt módon, hát boccs már én kérek elnézést ha te tartod magadat úriembernek. -.-
2011. júl. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Hát elég modortalan vagy azt kell mondanom ,hisz teirtad hogy nemtudod hogy birják a büdösset, akkor mit hencegsz, deazért játcodmagad,adod a válaszokat ,hol ott magadsem tudod hogyvan ,vélemény?:Modortaln iskolázatlan bekébzelt tahó.
2011. júl. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!