Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miért tartják a lovakat...

Miért tartják a lovakat büdösnek, mikor a legtisztább állatok között vannak?

Figyelt kérdés
normális válaszokat. köszönöm.: D
2011. júl. 10. 08:32
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Itt nemszokott senki pofázni, meg ugatni ,csak az ilyen úri emberek.
2011. júl. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Figyelj ha ezen akadsz ki hogy azt írtam: Hogy nem tudom hogy bírják a a büdöset, azt egyébként a saját szemszögemből írtam. Miért is kell minden szót így felfújni???? És ki az iskolázatlan tahó? Ismersz engem, tudsz rólam bármit is?? Tudod hány éves vagyok?? Ha nem akkor inkább meg se szólalj.

ÓÓ istenem azon kell kiakadni hogy azt írtam: Hogy nem tom elképzelni hogyan bírják a büdöset. -.- Ha egy: xD-t utána írtam volna fel fogtátok volna?? Na de ki itt az iskolázatlan tahó?? Én nem állítóttam senkiről semmit, csak azt nem szeretem ha valaki olyan dolgokat állít rólam amiről fogalma sincs!!

2011. júl. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
És elmondanád kérlek hogy hol van a szövegembe a hencegés?? -.-
2011. júl. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Ömm új nap.... Most ahogy így vissza olvastam magam, tényleg eléggé nagyképű voltam. Egyébként nem vagyok sem beképzelt sem pedig bunkó. :/ Sajnálom ha esetleg beképzeltnek és tahónak tűntem, egyébként ennek pont az ellenkezője vagyok. És azt hogy: Nem tudom hogy képesek elviselni a büdöset azt csak tényleg viccből írtam, úgyhogy ha valaki félre értette és ez alapján vonta le a következtetést hogy nem értek a lovakhoz, és hogy nincsen saját lovam ahhoz nem tudok mit szólni. :/ Mindegy sajnálom hogy felvettem a kötekedők beszólásait. Igazából nem velem kéne foglalkozni hanem a kérdéssel de most már mindegy. :/ Sajnálom!!
2011. júl. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!