Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ideális lovasiskola?

Ideális lovasiskola?

Figyelt kérdés

sziasztok

Rövidesen elkezdünk lovasoktatással foglalkozni és kíváncsi vagyok a véleményetekre(azért, hogy mire lenne igén)

Kevés lóval, családias lovardában.Egyszerre max 3 ló osztályban és az lenne a cél hogy képzett lovakon minőségi oktatást tartsak.Ez persze azt jelenti hogy a lovak 1-2 óránál nem dolgoznak többet és heti 1-2 alkalommal nekem kell felülnöm rájuk hogy olyanok maradjanak mint most.

Nem tudom hogy lenne e elég ember aki ilyen helyre akar járni, mert ezt 2000ft/45-50 percért nem tudom biztosítani.3000-3500 ft-ra gondoltam/45-50 perc.

Szerintetek van rá igény?

Olyanok válaszának is örülnék akik lovasiskolába járnak.

Ők leírhatnák hogy hányszor tudnának jönni stb.(szerintem a fejlődéshez heti 2-3 alkalom kell)

Köszönöm a segítséget!


2011. júl. 10. 12:34
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Ezt én rettentő kevésnek tartom, három ló eltartása kb. 90.000.- egy hónapban, nem hiszem, hogy 2000.-ből óránkét ezt bárki elő tudja teremteni. Aki nem tud minimum (!!!) öt-tíz ezret szánni erre a sportra havonta, az rossz helyen jár. Szerintem, ha tényleg minőségi oktatás kínálnál, akkor azt fizessék meg. :D
2015. máj. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!