Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mikortól nem számít egy lovas...

Mikortól nem számít egy lovas kezdő lovasnak?

Figyelt kérdés
2011. júl. 15. 10:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%
mikor még nem tudja irányítani a lovat egyedül
2011. júl. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
38%
Nem hinném a kezdő is tud lépni egyedül a lóval.Ez elég tág dolog szerintem.Amikor már egedül elég magabiztos, ügetni tud, ha valami gond van(megilyed a ló stb) akkor azt kezelni tudja és rendesen tudja irányitani a lovat.Persze elm életben is tudni kell bizonyos dolgokat.
2011. júl. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mikor egyedűl tudja gondozni, etetni ,itatni, aljazni, lovagolni, esetleg körmölni ,fogatolni ,plussz ki ismeri csinját binját ,tud mindent nagyából, mire ezeket tudja sok időbe kerűl.Olyan négy öt év, akire én azt mondom ,hogy nem olyan kezdő már.
2011. júl. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ömm kíváncsi vagyok te körmlni tudod-e a lovad ha csak nem vagy erre specializálóva. Ez sztem nem tartozik hozzá sem az etetés és az itatás meg a almozás ilyenek, jó nyilván elméletbe tudni kell de gyakorlatba nem kell megcsinálni kiv. ha nem bértartásba van. Körmölni pedig nem kell egy LOVASNAK. Kíváncsi vagyok itt hány haladó lovas tudná a lovát körmölni!
2011. júl. 15. 21:46
 5/13 A kérdező kommentje:
Fogatozni meg max ha a ló olyan! xD
2011. júl. 15. 21:46
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Aki ezeket nemtudja, az nemtudom ,hogy akarja magát nem kezdő lovasnak hinni.Vagy te csak a lovaglásra értetted, mert ha arra értetted, az egészen más.De annak is bekell tudni lovagolni egy nyers csikót, mondjuk megfogni a lábát ha körmölik én egyedűl szoktam csinálni nemnagy dolog,Tulajdon képen idő kérdése hogy aztmondják ez már nemkezdő.És akkor szoktam mondani ,erre a lovasra, rámernék bizni egy nyers csikót, hogy tanitsa mert egy kezdőre senki nem bizza a lovát,
2011. júl. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Az már nem profi lovas? Én úgy értettem hogy már nem kezdő, hanem haladó. Amúgy igen a lovaglásra értettem! :)
2011. júl. 16. 21:38
 8/13 anonim ***** válasza:
Aki egy nyers csikót felnyergel ,és felűlrá, ugye aza csikó az első félórában mindent csinál, csak menni nemakar ,na mikor elindúl és te még a nyeregben vagy akkor azmár profi ,ezt egy halladó nemtudja megcsinálni.
2011. júl. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 x) ***** válasza:
A lovaglásnak nem sok értelme van ha semmit sem tudsz a lóról :) nem is leszel jó lovas ha nem tudod kiismerni a lovakat.
2011. aug. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát ezt most úgy értetted hogy én nem vagyok jó lovas vagy úgy érted hogy addig senkiből nem lesz jó lovas amíg ki nem ismeri a lovát....
2011. aug. 16. 22:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!