Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nem baj ha egy kicsit nagy rá?

Nem baj ha egy kicsit nagy rá?

Figyelt kérdés
Most kaptam kézhez a KLP-ből 1 pár ínvédőt és 1 pár bokavédőt, de egy kicsit nagy a lovamra. Előre megkérdeztem hogy szerintük mekkora kell rá, azt mondták hogy L-es, nagy lovakra az való, a közepes méretűek az arab telivérekre és pónikra kell. Szóval ma próbáltam fel rá, a lovasoktatóm azt mondta hogy jó lesz, bár kicsit nagy rá, de beleizmosodik. Vele értettem egyet, mert 1 hónapja van nálam a ló, és igaz hogy minden nap edzek vele szinte, de nem állandóan csak ugró edzés van, szóval időbe telik az izmosodás. Szóval szerintetek nem okoz majd neki problémát, hogy egy picit nagy rá? Maximum szorosabbra húzom egy kicsit, hogy ne fityegjen rajta. Felesleges eladnom kevesebb pénzért, hogy újat vegyek ami kissebb? Maradjon ez?
2011. júl. 15. 23:21
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és szerdán rendeltem, ma kaptam kézhez, tehát webshopból rendeltem, ezért nem tudtam viszonyítani hogy mekkora kell rá.
2011. júl. 15. 23:22
 2/4 anonim válasza:
húzd meg erősebben hogy ne csúszkáljon és nem lesz baj :)
2011. júl. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ismerős a dolog :) Nekem is ilyen KLP-s ínvédőm van, elég rossz a számozása véleményem szerint.... A póni méret ok, az arab is (nekem ilyen van), de az L-es sztem nagy egy nagylóra... Az s-es meg nem kellően hosszú.. ördögi kör... Nálunk van egy elég izmos hatalmas ló, még rá is nagy... de az S-es meg kicsi lesz nagyon, szóval szerintem tartsd meg ezt, nem tudsz mit csinálni, jó nagy méret, a másik meg kicsi.
2011. júl. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is húzd meg jobban. Nekem is ilyen van, bár nekem hatalmas a lovam de teljesen jó rá. :)
2011. júl. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!