Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 4 éves nőstény, még nem...

4 éves nőstény, még nem ivartalanított, kizárólag lakásban tartott félperzsa cicám mellé ma kaptam egy szintén félperzsa 8 hetes kislány cicát. Meddig tarthat, míg a nagy megszokja a kicsit?

Figyelt kérdés
Amikor hazajöttünk,a nagycicám fújt a kicsire,mostmár odáig jutottunk,hogy a kicsi ugrabugrál,a nagy pedig a szekrény tetejéről nézi.Műtét miatt én itthon vagyok még egy hetet legalább,annyi idő szerintetek elég,hogy pár órára magukra tudjam őket hagyni utána?Milyen tanácsokat tudtok még adni?Köszönöm a válaszokat előre is.
2010. okt. 16. 16:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk ugyanez volt, csak nálunk kutya jött :)

8 éves volt akkor a macska, amikor megkaptam a shih-tzu-mat. Eleinte nagyon "félt" tőle, fújt, morgott és amilyen magasra csak lehetett elmenekült. Sokszor odavittük a kutyához vagy a kutyát tettük a közelébe. Aztán eljött az az idő h elkezdett érdeklődni a kutya után. Először csak a helyét szaglászta, a tápját, a kutya holmijait. Utána már a kutyát is megtűrte. De sajnos idő kell hozzá, mivel 8 évig egyedül volt és most jött egy ugribugri...

Sztem hagyd h ő érdeklődjön. Próbálj mindig ott lenni velük amikor egymás mellett vannak. Minél többet legyenek együtt. Sajnos minden csak idő kérdése, nem igazán tehetsz semmit. Szerintem...

2010. okt. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia.


Nagyon köszönöm a gyors választ,mondjuk a kis ugribugrimmal meg vagyok áldva,egyszer odavittem az új tálkájához,és már eszik is,az almot,amit a nagy használt eddig,magától megtalálta,és tényleg egy eleven,nem egy félénk kiscsaj hála Istennek.A nagyot féltem,mert enni sem

mer kimenni,de remélem,gyorsan megszokja.Hétfőn,holnap után varratszedésre kell mennem,ami kb.2 óra elfoglaltság max.,remélem annyi időre itthon lehet őket hagyni.Most már nem ellenséges a nagy,csak fentről tekinget le.A kicsi meg itt alszik mellettem,úgyhogy olvadozom... :)

2010. okt. 16. 17:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Elhiszem! Cuki lehet :) Idő kell a nagynak is. Majd rájön és jól ellesznek :) Sok sikert!
2010. okt. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!