Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ciki lesz ilyen korban lovagol...

Ciki lesz ilyen korban lovagolni tanulni? Hogyan készülhetek föl ló nélkül hogy jól tanulljak meg lovagolni?

Figyelt kérdés
Annyira ciki, dehát leírom... Csupán 12 éves vagyok, elméletben mindent tudok a lovakról. De komolyan mondom, gyakorlatban egy lusta iskolalovon se maradok meg... Anyagi okoból csupán 2x-3x voltam lovagolni, olyan ciki lesz, állattenyésztői szakiskolába lovagolni tanulni... :( Mit tehetek ellene? Oké, lovaglóleckék kérése szülinap, karácsony, stb, de ezen kívül tippek trükkök? Istállómunkáért cserébe lovaglás nem jó, mert ilyen lovarda a közelünkben nicsen... D: Segítsetek leküzdeni a félelmem!
2011. júl. 18. 15:32
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Figyellj, van egy pár... xP Googleben 3-at is találltam ami tetszik, 2 kollégiumba menne, egyhez naponta kitudnék menni.
2011. júl. 20. 12:06
 12/18 anonim ***** válasza:
És nem osztanád meg velünk a nevét?
2011. júl. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
100%
ha későn kezded el az nem ciki. én 13 évesen kezdtem egy olyan lovas táborban ahol már mindenki tudott lovagolni én meg csak bénáztam. eleinte féltem egy kicsit hogy leégek de amikor lóra ültem ezt elfelejtettem az élvezettől. ők is voltak kezdők nem hiszem hogy eez annyira vészes lenne
2011. júl. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó ment a like.
2011. júl. 21. 13:58
 15/18 anonim ***** válasza:

Én 34 éves vagyok és nemrég kezdtem el lovagolni. A lovardába, ahová járok nem én vagyok az egyetlen "felnőttebb" kezdő lovas.

Én azt hallottam, hogy sohasem késő elkezdeni! :)

2011. júl. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
*lovardában
2011. júl. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Jobb helyeken valóban nem számít, de köszönöm, ez biztató. :)
2011. júl. 25. 18:42
 18/18 anonim ***** válasza:
2009 nyarán én is voltam lovastáborban, ahol én meg asszem két gyerek még csak futószárasok voltunk, a többiek pedig már mentek szabadon. Akkor 9 éves voltam. Ma 11 vagyok, és már a vágtát tanulom, pedig volt idő amikor én sem tudtam kimenni lovagolni. Nem ciki.
2011. aug. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!