Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Jó lónak tünik szerintetek?

Jó lónak tünik szerintetek?

Figyelt kérdés

[link]


szerintetek egészséges, jó börben van? ha nem miért?


2011. júl. 21. 21:07
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
izomzatilag rendben van, lábilag nem tudom megítélni, sajnos az lemaradt a képekről. fogathoz nem értek, nyereg alatt (a kép alapján, ami megtévesztő lehet) nem hinném, hogy nagyon képzett
2011. júl. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Alkatilag rendben van a ló, bár származását nem látom és elég alacsony az ára, a kinézetéhez képest, mert nagyon jól néz ki( nem sovány, jó felépítésű, kis izom hiányzik, de munkával pótolható) fogatban könnyebben megy a másik mellett az tuti, de hogy nem képzett nyereg alatt az is biztos. Szóval ne lepődj meg, ha nyereg alatt szinte semmit sem tud..Egyébként nagyon szép ló, nekem tetszik!
2011. júl. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
első vagyok, még annyit hozzátennék, hogy nincs lóútlevele, és sütve sincs, ha jól látom, szóval azt még számold hozzá az árához
2011. júl. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]


Itt a videó róla, amikor megfordul a másik olalra látszik a ló. Nem tudom csak nekem fura a jobb hátsó lába, mert beugrik vágtába??

2011. júl. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ha nem vagy nagyon nagyon jó lovas akkor szívnál vele

elég a lovasát megnézni..

2011. júl. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
külsőre nagyon szép ló, de papírok nélkül nem ajánlatos lovat venni. nyereg alatt szerintem lenne vele bajod bőven, már ha azt megnézed hogy ül rajta a lovas... szerintem keresgélj tovább :)
2011. júl. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan, viszont ha ilyen lovat keresel, amivel tudsz foglalkozni, akkor ehhez az árhoz szerintem még adj hozzá egy teljes állatorvosi vizsgálatot.. mert ez így elég zsákba macska.. de tényleg gyönyörű!
2011. júl. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!