Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek jó lónak tünik?

Szerintetek jó lónak tünik?

Figyelt kérdés
[link] jó börben van jól néz ki?ha nem milyért?
2011. júl. 21. 22:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, csak az a kislány nem jól ugrik, inkább nem tettem volna fel ilyen képet, nem előnyös...de a ló szépnek tűnik, de persze minden csak személyes kipróbálás után derül ki. :)
2011. júl. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem jól belovagolt az tuti
2011. júl. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ha ezt magadtól nem tudod megállapítani, az nagy baj. Látszik, hogy kicsit le van passzolva, mert szívja a csikó, és nem hinném, hogy túl jól idomított lenne, mert nyújtott nyakkal, laza száron lovagolják, nem megy száron. Ugarni úgy ugrik, ahogy lovak általában 30 centit szoktak, szóval sehogy. Ez nem a ló hibája, de könyörgök, ha már ugrókép, miért nem raknak egy 80 centit legalább, h látni lehessen a stílusát? OMG.

A 'bekocsizva' intő tényező a versenyezni kívánóknak, ugyanis mindenki tudja, h a kocsizott ló mindig ferde, ami nem túl szerencsés dolog.

Én nem venném meg az fix.

2011. júl. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

szerintem ne vedd meg!!! ha jól tudsz lovagolni(versenyszerűen) akkor inkább egy csikót vegyél ennyi pénzért amit te lovagolsz be... ha hobbi szinten lovagolsz akkor ha nagyon szeretnéd vedd meg de lovasok.hu-n biztos találsz ennél jobbat is és mintha úgy láttam volna hogy csikóval együtt adják az persze jó mert ahhoz képest olcsó és akkor majd lesz majd pár év múlva egy olyan pacid amit te lovagolhatsz be(ha szeretnéd persze...) és ahogy az előttem lévők már mondták nincs jól belovagolva az biztos látszik h a lány aki lovagolja nem annyira jó lovas... de amúgy szép ló az utolsó előtti és a második képen nekem nagyon tetszik de ha megveszed tényleg előtte minden képpen próbáld ki :D

remélem azért segítettem valamit és érthető is volt amit mondtam :$

sok sikert :)

2011. júl. 22. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
350ért tiszta furioso, és valszeg a csikó is? Nem nagyon értek ezzekhez a fajta dolgokhoz, de nekem kicsit kevésnek tűnik..
2011. júl. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! csak hobbyra használnám és persze kiprobálnám!
2011. júl. 22. 08:37
 7/9 anonim ***** válasza:
csatlakozom az elöttem szólóhoz. 2 tisztavérü furiosoért 350 000 ft nagyon kevés. a saját furioso heréltemet (tisztavérű telepapíros) 2 éve vettem még 5 éves korába 450 000 ft ért ,de egy próbát megér semmit nem veszíthetsz ha elmész és kipróbálod .
2011. júl. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
NYAKON VAN SÜTVE A KANCA. nem tisztavérű
2011. júl. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
a nyakonsütött is lehet tisztavérű -_-"
2011. júl. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!