Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Herélt lónak milyen név illene?

Herélt lónak milyen név illene?

Figyelt kérdés
Van egy kedvenc lovam,aki az enyém lesz.Most Délceg a neve,nem rossz,de nem nagyon tetszik.Pej színű,herélt (7 éves,ha ez is beleszámít).Valami fura nevet szeretnék neki.Szerintetek?
2011. nov. 3. 17:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Fidel, a kasztrált. :D
2011. nov. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ez jó,még meggondolom... :D
2011. nov. 3. 17:51
 3/14 anonim ***** válasza:
xDD Első ez nagyon durva! :"D Még most is nevetek! :D
2011. nov. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Délceg? Holnap veszitek?? Megyünk megnézni egy lovat de csak hogy eladja a csaj valakinek annak a lónak a neve is Délceg!! Honnan veszitek, melyik városból?
2011. nov. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Töki :D
2011. nov. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

[link]

Őt nézitek??

2011. nov. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

DE miért akarod megváltoztatni?? Nagyon szép név a Délceg!!

Olyan tekintélyes! :)

2011. nov. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Te jó ég, első XDDDDD

Kérdező, nehogy ezt add a lovadnak, ennél még az Orbán Viktor is becsesebb lónév :"D


De komolyra fordítva a szót:


Romolusz (Romi)

Fantom

Tűzimádó (Tüzi, Zizi)

Pirkadat

Herkules

Tengerszem

2011. nov. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nem az a ló,akire gondoltok.Én is láttam a lovasok-hu-n egy herélt 7 éves Délceget,de nem.

Köszi a neveket! Valami...,,Angol beütésűt'' nem tudtok?

2011. nov. 3. 18:54
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem vagyok híve a lovak neve megváltoztatásának, de egyszer én is megtettem. Egy arab félvér mént vettem, hatéveset, irtó hülye neve volt szegénynek (Culáger). Csak addig gondolkodtam a nevén, amíg haza nem vittem és ki nem mentem vele terepre. Hát amit az ott művelt... Mikor sikerült vele megállnom, azonnal kimondtam: a ló neve Szilaj. :-)

Azóta megtanultuk egymást, kevés olyan megbízható lovat ismerek, mint ő. De az biztos, hogy senki másnak nem működik. Vagy el se indul, vagy kiviszi a lovast a világból. Én meg gumis zablával lovagolom. :-)

2011. nov. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!