Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Új nyerget veszek, nem tudom...

Új nyerget veszek, nem tudom eldönteni melyik a jobb! Szerintetek?

Figyelt kérdés

Kinőttem a régit, most újat szeretnék. Kinéztem kettőt, de nem tudom melyik a jobb minőségű. Szerintetek melyik a jobb?

Linkek :

1. [link]


2. [link]


Vagy valami egyéb ötlet? 35.000 Ft-nál drágábbat nem szeretnék! Előre is köszönöm.


2011. júl. 23. 10:53
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Mindekettő a selejet kategóriába tartozik, úgyhogy mind1, veheted az olcsóbbat. Minőségi nyereg 150-től kezdődik kb, használtan 100tól.
2011. júl. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom, viszont hobbi célra használnám, arra meg nem szeretnék 100ezreket költeni. Ha a lovam hátát nem vágja szét, nekem tökéletesen megfelel.
2011. júl. 23. 11:04
 3/8 anonim ***** válasza:
én azt javaslom vegyél egy jobb minőségűt. használtan már 50-60 000 is kapsz
2011. júl. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
de ha nem akar drágábat ez is megfelel. A lényeg h lónak és lovasnak kényelmes legyen és azért évekig jó legyen. Mi használtan vettük a mienket elötte is évekig volt kasználva és semmi baja kicsit kopott de ha csak hobbyra kell kit érdekel
2011. júl. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
paci.hu-n van a felszerelés topik ott szoktak hirdetni nyergeket is, inkább vegyél egy jó minőségű használtat,mint egy új gagyit
2011. júl. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
én annyit mondok ezek nem kényelmesek. anno énis gondban voltam és sokat kipróbáltam többnyire használtat ugyanis az ujak nincsenek "betörve" és irgalmatlanul kényelmetlenek kemények és formátlanok tudnak lenni. mellesleg nem ad ülést és nem nyújt kellő biztonság érzetet a ló hátán. inkább várj még és gyűjts legalább 80 ezer forintig hidd el, ha ezt megveszed 1 év mulva megbánod vagy akár hamarabb. stübben használtan már van 90 ezrér annál jobb nyereg nincsen!
2011. júl. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
abban nagyon is egyrt értek h jobb a használt. Kikell próbálni mielött megveszed
2011. júl. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

[link]


Eddig ilyen nyergem volt, nagyon szerettem, lehet veszek egy ugyan ilyet, mert nagyon kényelmes, vagy gyűjtök a drágábbra. Majd még kiderül. Köszi a segítséget!

2011. júl. 23. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!