Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ki miota lovagol? Jaj má tul...

Ki miota lovagol? Jaj má tul rövida kérdésem

Figyelt kérdés

én 9 éves koromtol most tiz vok és ti mennyi idö után vágtattatok??? nekem aszt monták hogy még kell 2 év és szerintem leserélem a lovardát mert máshol sztem már rég ugratnák is ti hogy vtok ezzel???

10l ja és értelmes válaszokat! köcce!<3


2011. júl. 23. 17:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
10 kicsi vok, egy lovon lovagol az éééélyszakááábaa...
2011. júl. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Először tanulj meg helyesen írni, utána lovagolni.
2011. júl. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Te meg miféle szülemény vagy hogy ennyi értelmet vert beléd a sors?
2011. júl. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%

Második vagyok.

Első lépésed egy könyvtárba vezessen (ha már tudod mi az) , és kölcsönözd ki a magyar helyesírási szótárt.

A tanácsom pedig az, hogy akár mit fogsz csinálni, ha nem lovagolsz jól , másik lovardában sem fognak engedni vágtázni, sőt ugrani se. én 8 éve lovagolok, 3 évig csak ügettem utána ügyességiztünk, majd vágta, utána terep, és 3 éve ugratok csak. Szerencsémre jó helyre jártam , és tényleg csak akkor engedtek tovább lépni, mikor látták hogy készen állok. Szóval szerintem várj egyelőre türelmesen.

2011. júl. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
Én már 3 éve lovagolok, és a 2. év után elkezdtem tanulni ugratni. De a díjlovaglás jobban tetszik. Próbáld ki azt! :)
2011. júl. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
vágtatni csak a ló fog , te maximum vágtázni XD
2011. júl. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ne akarj gyorsan tanulni valahol 2 hétalatt tanítanak vágtázni... Na és azok h vágtáznak. Sehogy XD Először tanuld meg az lapokat. Nem csak ülni a lovon.. Azt nen írtad h mennyire tudsz lovagolni úgy értem nem csak körbe-körbe egy olyan lovon aki nem csinál semmit.
2011. júl. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
7éves korom óta lovagolom most 14 vagyok 4.hét után már osztályba vágtáztam jó mondjuk én elég gyorsan megtanultam lovagolni meg az ülésem is nagyon jó volt meg minden...szóval az hogy mikor engednek vágtatni az nagyon sok mindenen múlik pl. az ülésedtől a stabilitásodtól és hogy mennyire tudod irányítani a lovat mert ha már futószáron tudsz vágtázni az egy dolog de vágtába megállítani a lovat pl ha nagyon gyorsan megy és hogy ne vigyen el mert most pl a héten volt velem is hogy olyan lóra ültettek ami nagyon tele volt és elvitt de nem volt para mert terepen voltunk és réten szóval nagy kör és megáltunk:)
2011. júl. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Èn 10 éve lovagolok, most 12 vok
2011. júl. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy év után örülj ha vágtázni hagynak, nem hogy ugratni.. Az meg egy másik dolog, hogy írni nem tudsz, de ha annyira fantasztikusan lovagolsz, hogy a vágtázást vágtatásnak mondod, én a ló közelébe sem engednélek, nem hogy ugrani..
2011. júl. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!