Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit tehetnék ez ellen?

Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés

Remélem jó ebbe a témába..

Nos van egy lovam de egyszerűen nem bírom elviselni ha valaki azt mondja neki, hogy "imádlak Remény" vagy ilyesmi.

Tudom, hogy csúnya dolog. De úgy nézek arra a személyre aki pl. ezt mondja neki, hogy csak na : S

Segítsetek!

Én nem akarok önző lenni meg még senki se mondta nekem, hogy az lennék . (tudtommal)


2011. júl. 24. 16:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
próbálj meg ilyenkor inkább büszke lenni arra, hogy milyen szeretnivaló lovad van! ne aggódj attól még hogy má is szereti nem fog téged kevésbé szeretni a lovacskád! remélem érted mire gondolok!!
2011. júl. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, hogy szép lovad van, hogy más is szeretne olyat. Attól mert valaki becézgeti, nem fogja jobban szeretni mint téged, akivel nap mint nap együtt dolgoztok és a gazdija vagy. :)
2011. júl. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
tudom milyen érzés, nehéz kontrollálni, de nem lehetetlen. Kicsit fejben át kell rendezned a dolgokat. Attól hogy más is szereti,nem fogja elszeretni, vagy hasonló. Egyetértek az előttem szólókkal légy büszke rá hogy ilyen lovad van akit mások is szeretnek!
2011. júl. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vagy már 14éves?:szerintem kevesebb, majd kinövöd.
2011. júl. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok és ő az első lovam.
2011. júl. 24. 21:12
 6/9 anonim ***** válasza:
Mér ki mondja neki? ha nem a sajátod lenne hanem lovardai és más is imádná a te kedvencedet megértenélek de ha a sajátod akkor mér baj? nem veszi el senki..
2011. júl. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én kifejezetten örüök ha ezt hallom. nekem is első lovam, mondjuk én öregebb vagyok, de nagyon örülök neki h szeretnivaló a lovam :)
2011. júl. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Értem, köszi a válaszokat! :)

Akkor szerintem, csak én reagálok túl mindent..

2011. júl. 25. 17:46
 9/9 anonim ***** válasza:
volt olyan ismerősöm, akivel felesben tartottam a lovat, ő is mindig frászt kapott ha bárki más ránézett a lóra, netalántán egy kis almával kedveskedett neki. Ő még szerintem kicsit fiatal volt a lótartáshoz. Amég csak távolról szeretgetik a lovad, addig nyugi :)
2011. júl. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!