Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ha rendszeresen járok lovagoln...

Ha rendszeresen járok lovagolni akkor vajon elmúlik ez az érzés?

Figyelt kérdés
Nos már elég régóta lovagolok ,de csak alkalmanként, szóval megragadtam egy szinten. Már estem lóról meg minden ,de mégis félek néha a lovaglástól. Úgy értem ,hogy vajon jól fogom-e csinálni nem én leszek megint a gyenge láncszem a csoportban. Ez eléggé kihat a lovaglásomra és emiatt néha rosszabb vagyok mint általában , de viszont ha meg jól ment akkor viszont következőleg már sokkal jobban megy és így tovább .
2011. júl. 24. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:
37%

Ne gondolj rá lovaglás közben.

Az edzőm mindig azt mondja: "Kapcsold ki az agyad a ló tudja mit kell csinálni." Bár ezt csak ugratásnál de igazából ne görcsölj! És menni fog :)

2011. júl. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
18%
nemtudom mióta lovagolsz de ha sokáig félsz talán abba is kéne hagynod... ha félsz a lovad is idegesebb lesz... ami ráhat a lovaglásodra nem fejlődsz és hiába van az egész...
2011. júl. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nos igazából mindig az a bajom , hogy félek ,hogy vajon mit fogok megint elrontani ... :S
2011. júl. 25. 12:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Csinálj mindent úgy ahogy érzed, és ahogy az edződ mondja. Legyél határozott, kapcsold ki az agyad és csak a lovaglás legyen a fejedben, figyelj minden testrészedre, adj bele mindent. De semmiképpen se hagyd abba! Nekem is volt egy ilyen időszakom, amikor nem a megfelelő edzőhöz jártam, és úgy éreztem, hogy ez már csak kényszer felőle, és talán így nem is akarom. Aztán megtaláltam álmaim lovardáját, 1 hónap után megtanultam vágtázni, azóta csak fejlődök. :)
2011. júl. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen remélem így lesz :)
2011. júl. 25. 20:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Fúúú, utolsó, elárulnád, melyik az a bizonyos "álmaid lovardája"? :)
2011. júl. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!