Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Minden érdekelne az angol...

Minden érdekelne az angol telivérekről, írnátok nekem róla?

Figyelt kérdés
2011. júl. 25. 12:25
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]


Itt minden le van írva!

2011. júl. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem érdekel a google! A ti válaszaitok érdekelnek, saját tapasztalatok!!!
2011. júl. 25. 12:34
 3/8 anonim ***** válasza:
hát én egy olyan farmon lovagoltam, ahol quarter horse-ok mellett kiselejtezett angol telivérekkel foglalkoztak, olyanokkal, amiket túl hamar vittek lóversenyre és károsodott a lábuk. Én inkább a quartereket lovagoltam, de néha felültem egy egy ilyen angol telivérre is, annyit tudok elmondani róluk hogy nyugodt, gyors reflexű állatok.
2011. júl. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Tehát ilyen válaszokat kérnék, mint amit az utolsó írt!
2011. júl. 25. 12:39
 5/8 anonim ***** válasza:
szija. nekem egy angol telivérem van. Egy pej kanca. elégé eltér a fajta sajátosságától, mert nem mondanám h tulzottan gyors lenne, sőt elég hajtós. Nem rohan egyáltalán, viszont egy helybe se képes állni az tuti.. De elégé ideges természetű: a bokszban gyakran himbálóztatja a fejét, ha menni akar kapar,de amúgy okos. Már nyugodtan áll egy helyben is. Viszont a többi lóval kicsit csipkelődős... nagyon jól fordul és könnyn tanítható. Minden ami mozdítható azt piszkálja ha olyanja van pl. a pálcámat előszeretettel fogja meg és arréb teszi vagy csak játszik vele. A mosóba közel van az ajtó akkor azt rágja vagy ott van egy kötél és azzál szórakotik és ha ott van egy kint felejtett kötőfék azt is megfogja és ledobja. De nagyon szeretem :))
2011. júl. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én 2 évig lovagoltam angol telivéreken ( millytary lovakon ) nagyon pörgős, intelligens, menős de emelet érzékeny állatok is . Én imádom őket.
2011. júl. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

bnőm 5 éves ATV csődöre ezerszer nyugodtabb mint az én MFV kancám.

Nagyon jó arc, ha kell megy, de vissza is lehet fogni.

Patája elég gyenge.

2011. júl. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekemis telivérem van, méghozzá kettő. Az egyik egy 14 éves herélt a másik egy 5 éves kanca. Az idősebb kedves , nyugodt természet de a kancám szerintem pont megtestesíti a telivérekről alkotott nézetet. Nagyon menős, hiperaktív paci, és elég nyugtalan is, főleg ha nem a megszokott dolgok történnek vele. Hamar felhúzza magát és elég robbanékony. De minden ló más viselkedésű.. :D
2011. júl. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!