Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek az angol...

Mi a véleményetek az angol telivérről? Hobbyló is lehet, vagy túl galoppos hozzá?

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 20:03
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Én már találkoztam néhánnyal, akik jó hobbilovak lettek, de ehhez viszonylag jó lovas is kell, legalább az átlovaglás erejéig. Egyébként elég menősek, de ha ez nem zavar, akkor jó hobbiló lehet belőle.
2011. okt. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ismerősömé néha kicsit lustácska is.

De tényleg kell egy jó lovas rá, aki átlovagolja :)

2011. okt. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem angol telivérem van. Hobby lóként tartom. az én lovam nem menős, sőt picit lusta, de mindent szépen megcsinál, ha három napig nem lovagolok rajta utána nem csinál semmit úgy megy mint máskor. viszont kicsit türelmetlen a megállás nehezen ment de már képes egyhelyben állni több ideig.
2011. okt. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
jah és amit előttem írtak h át kell lovagolni cssak a galopplovat kell. Amelyik már eleve "normálisan" van belovagolva azt természetesen nem kell
2011. okt. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen jó hobbilónak is. :) Maximum egy kicsit pörgős, szeret menni.
2011. okt. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát nálunk van egy angol teli és egy arab is és az arabot sokkal nehezeb ellovagolni. A angolt a legkezdőbb lovasok lovagolják, mert lhetlletnyi csizmaés már üget, lehelletnyi derék és már meg is áll. Nagyon jó ló, és overdosenál is gyorsabb. De még senkit sem vitt el eddig.
2011. okt. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
ha átvan lovagolva és nyugodt akkor alkalmas lehet.
2011. okt. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A legtöbb angol telivér szeret menni, és méghozzá nem csigaléptekkel. Ha úgy van nevelve, akkor hobbilónak is kiváló, habár ez mind magától a lótól függ.
2011. okt. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
25%

Nagyon ritka az olyan angol telivér akit hobbi lovaglásra gyerekek alá lehet rakni. Szerencsére nekünk van egy, annak ellenére hogy a versenypályáról jött le. Csak keresni kell.

Az angol telivéreket gyakran használják galopp mellett díjugratásra is! Bár ebben se az összes jó, gyakori hogy nem emelik a lábukat ugráskor!

2011. okt. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nagyon jó hobbylónak az olyan lovasnak, aki szereti a sebességet egy bizonyos szintig, és még kontroll alatt lehet tartani a lovat
2011. okt. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!