Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Linkelnétek olyan videókat,...

Linkelnétek olyan videókat, ahol jól lehet látni, hogy kell helyesen ülni/mozogni mindhárom jármódban?

Figyelt kérdés
Az lenne a legjobb, ha magamat is látnám, így ki tudnám javítania hibámat. De egy olyan videó, ahol helyesen ülnek a lovon,az is sokat segítene.
2011. júl. 25. 23:00
 1/1 anonim válasza:
Szerintem a lovaglás nem épp internetről tanulandó. Valószínűleg ha a videón látod sajnos nem is nagyon fogod tudni mit nézz rajta. Gondolom rengeteg könyvet olvastál de nem lesz elég (tapasztalatból. Szerintem keress fel egy edzőt. Vannak jó edzők viszonylag olcsón és vannak nagyon jó edzők drágán de én pl. Nagyon jó edzőnél lovagolok ingyen és neked is tudom ajánlani, ha érdekelne a lehetőség akkor írj privátot. De ha nagyon videózni akarsz akkor nézz díjlovasokat ők tudják a frankót ;)
2011. júl. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!