Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi értelme van a számos...

Mi értelme van a számos nyeregalátéteknek, pólóknak?

Figyelt kérdés

Főleg dechatlonban néztem, h az a nyeregalátét, amin van egy szám, az több mint egy ezressel drágább mint a szám nélküli.

Mért jó az? Vagy van akinek annyira az minden vágya h egy 12-es szám legyen a nyeregalátétén?


2011. júl. 26. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Annyival másabb , hogy rávarnak(?) egy számot. Különben minőségre ugyan az mint a sima.

Csak vannak olyanok akik ezeket a cuccokat "gyűjtik" pl. nadrágból,pólóből,sapkából,nyeregalátétből,kötőfékből ezt veszik.

Vagy csak azért mert tetszik nekik szóval nem olyan egyhangú, sima.

2011. júl. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

épp ezaz, amit furcsállok. Hogy igazából minőségre nem jobb, sztem szebbnek se szebb, és mégis kiad érte sokkal többet xd

De ha neki ez tetszik, akkor egészségére.

2011. júl. 26. 19:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Tudod vannak akik presztizs kérdést csinálnak a lovaglásból, pedig a ló ugyanúgy dolgozik, a sima egyszerű nyeregalátét alatt, mint a mintákkal agyonhímzett alatt. Van akinek megéri.
2011. júl. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is furcsállom, Decathlonba vannak ezek az "1976" termékek, annyi a különbség hogy a sarkába be van hímezve hogy "Horse Riding 1976". Ezeket a cuccokat is meg lehet venni olcsón, mikor vannak kiárusítások szoktak lenni ilyenek a kifutó termékek között, főleg ruháknál. Én is a mostani kiárusításban vettem egy gyönyörű égkék alátétet 2990-ért, olcsóbb volt mindegyiknél, az eredeti ára meg 5190. És igen, azért vettem mert ez volt a legolcsóbb.. :)
2011. aug. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!