Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Helyeslitek, hogy azt a pónit...

Helyeslitek, hogy azt a pónit elaltatják, amelyik megharapta gazdáját?

Figyelt kérdés
Ugye állat, és nem gonoszságból csinálta... Én nem annyira helyeslem, hogy el kell altatni...Sőt nagyon sajnálom:(
2011. júl. 27. 12:15
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
65%
Nem csak megharapta, hanem halálosan megsebesítette... Nagy különbség. Amúgy meg mindegy, hogy mi volt az "indíték" veszélyes a gondozóira nézve és pont. Sajnálni persze ettől függetlenül lehet.
2011. júl. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
69%
én sem helyeslem és én is sajnálom! Persze sajnálom azt az embert is, aki meghalt, de ez tényleg baleset volt :(
2011. júl. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
59%

Először is választ kéne kapni, miért történt a dolog. Sajnos ilyenkor automatikusan altatnak általában, holott gyakran a nem hozzáértő ember okozta a balesetet...

Én is sajnálom... :(

2011. júl. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
38%
Elaltatják? ezek nem normálisak... láttam milyen körülmények között tartották, nem csodálom h bántja a gazdáját -.-
2011. júl. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
73%

Na most azt a lovat is el kellene altatni, amelyik rúg?

És nagyon sok harapós ló van. Állat, nem ember, nincs következmény-tudata.

Aztán nem tud szólni sem, hogy eszem, takarodj innen.

Aki arról határozott, hogy ki kell végezni, azzal tenném.Ha arra adja a fejét valaki, hogy állatokkal dolgozzon, az tanuljon előbb. Ne feledkezzen el az óvatosságról.

2011. júl. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
0%
A gazdája legjobb barátját ölte meg, azért nem kell neki, ez érthető. Állítólag soha nem volt szelid, mindenkit csipkedett és rúgott. Egyébként mén és tenyésztésre vette a gazdája. Az más, hogy a gyerekeket eddig még nem bántotta, ha most valaki megveszi és elviszi, mi lesz a biztosíték arra, hogy máshol nem fog gyilkolni? A legjobb ilyenkor az elaltatás.
2011. júl. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
29%

Ne haragudj meg de én 19 éve élek, és soha nem hallottam még ilyet h ló harapott meg vkit halálosan

Családban előfordult már h csipkelődött ha éhes volt, de sose csinálta erősen


Lesz belőle lókolbász

19/F

2011. júl. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
60%
A gazdája szerint megijedt valamitől és azért harapta át a gondozója torkát. Ez a póni nem komplett.
2011. júl. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
53%

Nem gonoszságból csinálta, csak baleset volt? Persze el lehet gondolkodni azon mit keresett az ember ott, mert lehet csak a területét védte a póni, de kíváncsi lennék ha a te hozzátartozód halt volna meg, mennyire védenéd a pónit!

26F

2011. júl. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
3%
Az sincs kizárva, hogy idiótán nevelték, vagy verték a pacit! Bár én utálom a lovakat, de mégsem altattam volna el. Inkább kolbászt csináltam volna belőle, szeretem a lókolbászt!
2011. júl. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!