Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek megéri és érdemes...

Szerintetek megéri és érdemes beszállni a bértartásba? SÜRGŐS MÉG MA HA LEHET EGY KÉT VÁLASZT!

Figyelt kérdés
Szóval az oktatóm szeretné ha beszállnék egy Kisbéri félvér bértartásába. Azért mert az előző félbértartója egy hülye csaj volt és kimerítette az állatkínzás fogalmát. Múltkor úgy belehúzott a ló szájába hogy hátradőlt a nyeregben és nem egyszer akarta megverni a lovat azért mert elengedte a szárakat munka közben aztán meg nem tudta visszahozni. :/ Ez egy hete volt a lónak azóta be van dagadva a szája. Na mindeggy nem ez a lényeg, az eredeti gazdája ritkán szinte sose jár le ezért kell neki egy állandó Jó lova, és ezt úgy a legegyszerűbb megoldani hogy beszállunk a bértartásba. Havi 17.500 FT/ hó, körmölés fele: 2.000, oltások fele,féregtelenítők fele. A ló egy nagyon jó ló: kiváló ugróló, és hobby ló. Rajta lehet a legjobban megtanulni lovagolni. Az egyetlen baj hogy a csaj aki fizette az előző bértartás felét, okozott neki hülye szokásokat. Pl: nem ha csak rá rakod a nyerget megharap. Szóval szerintetek megéri?
2011. júl. 28. 13:48
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Másrészt a ló nincs elrontva az "elrontott ló" fogalom sokkal súlyosabb, mint egy "rossz szokás". Nincs el rontva.
2011. júl. 28. 14:24
 12/30 anonim ***** válasza:
a harapásról nagyon nehezen fogod tudni leszoktatni,mert valószinű ,hogy estek vele és a kengyel vas megnyomta vagy eltörte az oldal bordáját. Suttogó
2011. júl. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Mit megnyomta vagy eltörte tudod te mit beszélsz? Csak egy rossz szokása van, nem ez a lényeg hogy hogy tudom leszoktatni hanem hogy beszálljak-e szerintetek vagy ne! Itt egy nagyon jó példa veled, az hogy ne itt kérdezzek meg ilyeneket. :S
2011. júl. 28. 14:30
 14/30 A kérdező kommentje:
Ja jó értem hogy mit mondassz, de nem estek vele, és nem hiszem hogy elnyomta volna a kengyel vas. Amúgy a csaj volt a nagyon kezdő mert hagyta elkanászodni a lovat. :S
2011. júl. 28. 14:31
 15/30 anonim ***** válasza:
fére értesz nem kötözködésből írtam neked bocsi hogy írtam ,csak fontold meg. magamról csak annyit 40 éves vagyok sok elrontott ló volt már a kezeimben sajnos már pusztult el tönkre tett ló nálam.Suttogó
2011. júl. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
És minek írod folyton oda hogy suttogó?
2011. júl. 28. 14:32
 17/30 A kérdező kommentje:
Értem és rájötte, de akkor is miért írod oda? Tán te vagy a suttogó?
2011. júl. 28. 14:33
 18/30 A kérdező kommentje:
És tudnál nekem akkor abban tanácsot adni mert hogy ez csak egy rossz szokása a többi közül amit a csajszika csinált vele, hogy megéri-e beszállni a bértartásba?
2011. júl. 28. 14:34
 19/30 anonim ***** válasza:
véletlenül nem Szécsénybe jársz a mezgébe?
2011. júl. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Nem miért? :)
2011. júl. 28. 15:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!