Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Valami ötlet, tanács jó és...

Valami ötlet, tanács jó és rossz dolgokat is mondjatok, mit javasoltok? (lent)

Figyelt kérdés
Angol stílusban lovagolom a lovamat,de szeretnék váltani westernre; nem versenyszintűen de az alapokat(pl: parelli módszer vagy monty robert módszer,join up,stb...)Vagy akár az ágaskodás,lefektetést is szeretném ha tudná..Előre köszönöm a válaszokat.
2011. júl. 28. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél akkor miért is ne. De előre figyelmeztetlek, hogy ha a lovaddal együtt szeretnél váltani akkor az ő részéről az nehézkes lesz. A lefektetés, ágaskodás már könnyebb lesz. Sok sikert, ha tényleg váltasz!
2011. júl. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,biztos sikerülni fog!(könyv és net van már scak egy jó kis idő kéne:)
2011. júl. 28. 17:43
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A parelli módszert, vagy monty roberts-t angol stílusban is ugyanúgy alkalmazhatod, csak emiatt nem kell átváltani westernre.

Ha maga a stílus áll közelebb hozzád, hát hajrá, de a lovacskádnak elég nehéz lesz átszoknia. Bár, van híd a szakágak között, ez tény és való.

2011. júl. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 x) ***** válasza:
Nem tudom hogy jól gondolom-e de szerintem ezek közül egyik sem tipikus western dolog :) az ágaskodás lefektetés egyszerű csikós program monty roberts meg suttogó :)
2011. júl. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tudom tudom:) mindet ki szeretném próbálni vele,oldalléptetés,vagy manőverek- ilyenekre gondoltam...(,a suttogás az más,jól tudom)
2011. júl. 30. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!