Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítéssel kapcsolatba...

Testépítéssel kapcsolatba kellene egy-két tanács ötlet!?

Figyelt kérdés

Heló

Lassan 3 éve edzek 21 éves vagyok 170cm 71 kiló nyári szálkásítás miatt meg az egyetemi vizsgaidőszak miatt lement majdnem 10 kiló. (110 es mellbőségem 43cm vastag a felkarom ...)

Abban kérnék segítséget hogy milyen kiegészítő pakkot állítsak össze szeretnék még tömegesedni legalább 80 kg a cél ismét most amim megmaradt az fehérje az van bőven meg még vagy 300g glutamin.

Sok kiegészítőt kipróbáltam már Pl: max gain, glutamin, jumbo.....

Szóval akkor kellene egykét tanács és ötlet hogy miket vegyek ami olyan 30-ig kitart....

köszi előre is


2011. szept. 2. 11:47
 1/2 anonim ***** válasza:

áhoj


kicsit meglepő, h 3év edzésmúlttal nem tudsz magadnak összeállítani egy tápkieg pakkot :D


na mind1, segítek.


fehérje az alap, valami jó kis tejsavó koncentrátum.

mivel tömegnövelés a cél, ezért a helyedbe vennék vmi tömegnövelőt. nekem most jumbo prof-om van, de émelygés kap el miután megittam, hasfájás,szédülés, etc.etc. de lehet neked jó lesz, de én legközelebb szerintem a volumass35öt próbálom ki.

ízületvédő: én jelenleg animal flex-et szedek, elég gazdaságos, másfél hónap 6400.

glutamin,bcaa sztem elég fontos.

én edzések alatt liquid aminót fogyasztok, de ez nem létszükség.

omega3, multivitamin pakk pl. multipro, vagy iss vitamin pak, és szedek pluszban kalcium magnezium tabit is napi 3x.

én a helyedben most tolnék egy kreatin kúrát is, nekem a mátrixot váltak be, de neked lehet elég lesz egy sima monohidrát is.

edzés előtti fokozó ha marad lé, a hot blood engem jól pörget.

a jobb regenerálódás érdekében lefekvés előtt ZMA, de ez se létszükség. kb ennyi jutott eszembe, és én ezeket használom.

2011. szept. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
vegyél egy doboz myomax-ot abba minden van ami kell
2011. szept. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!