Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Aranypatkó Lovarda, Óbuda?

Aranypatkó Lovarda, Óbuda?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A kérdésem annak szól aki ismeri a helyet. Mi a véleményetek róla? Lovagolni jártok oda? Bértartásban van ott lovatok? Milyenek a lovak? Milyen a bértartás? Jó helyen vannak a lovak? Jó fejek az emberek??? Szóval bármit amit tudtok róla mondani nekem....


Köszi.


2011. júl. 28. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne.:)

Főleg az árak.

Szemezek velük már egy ideje.

2011. júl. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

HA MÉG AKTUÁLIS A KÉRDÉS:

Aranyos, jól kezelhető lovak, jó minőségű istállók, tapasztalt, kedves edzők. Csak a legjobbakat tudom mondani. Bértartással és minden mással kapcsolatban nézd meg a honlapot (www.aranypatkolovarda.hu), van telefonszám, de nem tudom, van-e még hely.

Egy lovas

2012. dec. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szia.


Köszi, már voltam kint és sajnos nekem nem tetszett... Örülten idegesek a lovak, nagyon rossz a talaj minőség, kevés a karám és nem is jó helyen vannak. A pályán is nagyon agyagos a föld..


De a tulaj valóban nagyon jó fej, és biztosan az edzők is.


Köszönöm a választ.

2012. dec. 26. 14:21
 4/4 anonim válasza:
Hát tényleg nem egy luxus, de nekem ez van közel, és tökéletesen megfelel. Végülis ízlések és pofonok.
2013. jan. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!