Kezdőoldal » Állatok » Lovak » 6 évesen ellő kancán megfog...

6 évesen ellő kancán megfog látszani majd a csikó nyoma?

Figyelt kérdés
Akár csak árnyalattal is lentebb lesz a háta/hasa, vagy visszakapja az eredeti formáját mindenestül?
2011. júl. 28. 22:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Valamennyire biztos leszívja majd a csikó, de kancafüggő. Láttam én már olyan lovat, ami teljesen összeesett az ellés után, sehogy sem tudta visszanyerni eredeti formáját, de láttam olyat is, ami az ellés után nem sokkal össze tudta szedni magát és olyan volt mint régen.
2011. júl. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Emlékeim szerint az a kanca, amit 5-6 éves korában fedeztettünk (nem az enyém, csak véletlenül ott voltam) szóval az elején azt is kicsit leszívta a csikó, de utána nagyon jól nézett ki, még a két idősebb, 9 körülit, azokat jobban megviselte. Nehezebben szedték össze magukat, marjuk mostmár jobban kinn van...

De ez is lófüggő :)

2011. júl. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!