Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok azokról, akiknek...

Mit gondoltok azokról, akiknek önértékelési gondjaik vannak, és egy kutyával az oldalukon akarnak keményebbnek látszani?

Figyelt kérdés
Vesznek egy boxert, dobermannt, vagy más keményebb fajtájú kutyát, közben meg fogalmuk sincs a felelős állattartásról, a kutyák neveléséről, tanításáról meg főleg nincs. Parancsolni nem tudnak neki, és csak a szerencsén múlik, hogy másokban, vagy más állatokban nem tesznek kárt.
2011. febr. 9. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
ezaz KEMÉNYEBB fajtáju kutyát vesznek :D:D:D
2011. febr. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Csak annyit tudok az ilyen emberekre mondani, hogy szánalmasak. Nekem a fent említett fajtákból van egy gyönyörű boxerem, de nem azért vettem, mert húú de faxa gyerek leszek tőle (egyébként lány vagyok), hanem mert szerelmes lettem a fajtába.
2011. febr. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jaaaj ne is mondd...Volt egy ismerősöm, aki azzal fenyegette az ellenségeit, hogy ne merjenek vele újat húzni, mert ha lesz neki egy dobermannja akkor majd megkeresi azokat az illetőket, és elbánik velük. Szánalmas.
2011. febr. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igazából tök mindegy, ki mit gondol, ez részedről nem is kérdés, csak egy kinyilatkoztatás aminek a végére tettél egy kérdőjelet.
2011. febr. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
17 éves lány vagyok mondhatni kemény kutyáim vannak. 2 amstaff..de én nyilván nem menőzésből tartom őket,hanem mert a rémhírekkel ellentétben nagyon barátságosak,és rengeteg szeretetet adnak!Na és nem mellesleg gyönyörűek.Viszont hiába nem menőzök velük,akkor is megnéznek az utcán a kutyáimmal,mert ránézésre az emberek félnek tőlük..sokszor olyan szemekkel lesnek rám az emberek,mintha oroszlánokat sétáltatnék.Tény,hogy a kigyúrt kopasz állatok menőzésre veszik általában,de én kizárólag a fajtaszeretet miatt.
2011. febr. 10. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én 17 éves lány vagyok, és minden álmom egy dobermann. Most egy közepes testű kutyám van, abszolút nem ijesztő,és őt is imádom, de szeretnék majd egy dobit is. És nekem is önértékelési gondjaim vannak, mégsem azért akarom azt a kutyát, hogy keményebbnek látsszak. Persze azt is tudom, hogy sokkal magabiztosabban mennék keresztül este a sötét parkon, ha egy ilyen keményebb kutya is ott jönne mellettem... De nem ezért akarom megvenni, hanem mert imádom ezt a fajtát.

Egyébként az önértékelési gondjaimon a kisebb kutyám is sokat segített, sokkal kiegyensúlyozottabb és boldogabb vagyok, amióta megvan.

2011. febr. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!