Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit csináljak h ne szédüljek?

Mit csináljak h ne szédüljek?

Figyelt kérdés
ma futoszáraztam a lovam és pár perc alatt megszédültem futoszárazástól . ti nem szédültek ? esetleg valami ötlet mit csináljak?
2011. júl. 31. 20:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ne szaladgálj körbe- körbe!
2011. aug. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
nekem az a jó hogyha nem mindig a lovat nézem néha kinézek valamerre :D
2011. aug. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Kingoo válasza:

a lónak sem jó a futószárazás aki az ellenkezőt állítja az nem gondolkozik normálisan, unalmas ,és egy jól tartott állatnak pedig kevés <-- ez nem igaz. Ha valaki helyesen tud futószárazni. pl nem leköti a lova fejét, hanem a keze nyugodtságával eléri, hogy támaszkodjon, akkor nem unalmas a lónak és elég mozgás az neki.

Én 1 évvel ezelött kaptam egy 7 éves lovat, akit még nem lovagoltak be. 3 hónapig futószáraztam. és nem volt neki unalmas, támaszkodott rendesen és nem csak egy irányba ment, volt, hogy letettem egy rudat és máris érdekesebb volt neki utána kettőt... és az se neked, sem a lovadnak nem lesz uncsi!. 5-10 perc után megállítottam és kezet váltottunk... Ha szédülsz, akkor gyakrabban váltogasd, a "menetirányt". És nézz le egy picit a földre vagy csukd be a szemed. Persze nem azt mondtam, h percekig, hanem csak egy pár másodpercre Engem az edzőm tanított meg futószárazni és ő is mindig azt mondta, h nézzek a földre egy kicsit és utána jobb lesz. Sok sikert!

2011. aug. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!