Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Piálás előtti alkoholsemlegesí...

Piálás előtti alkoholsemlegesítő szer? Hogy ne érezzem az alkoholt és ne szédüljek és ne hányjak.

Figyelt kérdés
Jövőhéten ismerősnek szülinapja lesz és azt tervezi, hogy nagyon berúgunk, nekem baromira nincs kedvem, de nem tudok mit tenni. Tudtok valami olyan szert, ami semlegesíti az alkoholt bennem? Tehát mielőtt elkezdünk inni, azelőtt beveszem 1 órával és színlelem, hogy be vagyok rúgva, de közben semmit nem érzek és nem is lesz hányingerem.
2011. szept. 11. 12:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A legjobb módszer ha azt mondod, h te nem fosz berúgni, és nem iszol!
2011. szept. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

én ilyenkor azt szoktammondani,hogy köszi, nekem ennyiy elég volt. Ugyanis önállő személyiség vagyok és nem birka.

Csak olyan gyógyszer van amitől azonnal kihányod az alkoholt.

2011. szept. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Értem, az a gond, hogy már túl sokszor mondtam nekik, hogy NEM. Ha arról lenne szó, hogy simán sörözni, nem lenne semmi gondom, mert azt bírom, de rövidezni akarnak, azt meg nagyon nem szeretem és ezért gondoltam hátha van valami olyan cucc...
2011. szept. 11. 12:20
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is fölösleges ide bármilyen szer és, még ha lenne is ilyen. Ciki lenne azt mondani, hogy neked ennyi elég volt, mert nem akarsz hányni? Egyszerűen nem értem az ilyen embereket. Pont a múltkor volt egy buli a barátaimmal, ahol kocka játékot játszottunk, aki ahányat dob, annyi kortyot iszik. Én kb az ötödik körnél "megfeküdtem" és közöltem, hogy nekem most pihenő, mert ha többet iszok gondok lesznek. Azonnal szólt másik két lány is, hogy nekik is bőven elég volt, így abba is hagytuk a játékot. Utána már nem ivott senki, két srácnak még is hányással végződött az este. Őket sem értettem. Miért nem lehet azt mondani, hogy az ő gyomrának úgy érzi mára elég volt?

Elmész, iszol annyit, amennyi jól esik és kész. Én is szoktam olyat mondani, hogy úúúristen de berúgunk következő buliban, de ezalatt nem azt értem, hogy mindenkinek be kell és mindenkinek hányásig kell innia magát, hanem hogy én leszek részeg. :D Nem is szeretem, ha valaki nem tudja hol a határ és hányásig issza magát, hiába vannak ilyen kijelentéseim.

2011. szept. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
hát ... kokain.. de azt nagyon nem ajánlom!!!!!!!!!!! szerintem egy önálló személyiségnek akárki akármit mondhat annak nem lehet megmondani hogy most inni fogsz ha tetzsuk hanem .. elég furcsa dolgok ezek. Én pl senki kedvéért legyen aza legközelebb álló személy az életemben ., nem innék azért mert ő azt mondta!
2011. szept. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mondd azt, hogy nem és ne érdekeljen, hogy többször mondtad már. Nem tudok ilyen szerről, mert általában az ember azért iszik, hogy érezze:) Amúgy egy természetes "szer": mozogj, ne maradj meg egy helyben, könnyebben ki megy belőled így az alkohol. És a rosszullét is elkerül:) Plusz a buli előtt egyél nagyon sokat.
2011. szept. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Sajt,és közben eszel,vagy elmész hányni.

És nem kell egyszerre kiinni a poharat,mert akkor azonnal újra töltenek.

Én simán mondom,hogy nem századszorra is.Mért baj,ha nem szeretsz részeg lenni???

2011. szept. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Fura barátaid lehetnek. Nekem is mondták, h igyak igyak igyak, de én mindig mondtam, h nem, nem, nem. Megértették, azóta nem kérdeznek, nem kínálan, elfogadnak így.
2011. szept. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
A gond, hogy ez ilyen asztalnál ülős valami lesz, de akkor lassan iszok, meg megmondom nekik, hogy NEM! Az a gond, hogy ez falu és itt a kulturált ivászat nem menő, főleg, hogy születésnap van és hogy "ne sértsem meg, hogy nem iszok sokat..."
2011. szept. 11. 12:38
 10/12 A kérdező kommentje:
A másik: kokain meg egyéb drogok nem játszanak, mert cukorbeteg vagyok, alkoholt lehet, de drogot nem :\
2011. szept. 11. 12:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!