Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Neketk is van ilyen a combotok...

Neketk is van ilyen a combotokon vagy csak nekem ilyen gyenge a kötőszövetem? Nem fogom abba hagyni a lovalást de nagyon csúnya! (Félig idetartozó kerdés)

Figyelt kérdés
Mióta elkezdtem lovagolni a combomon ilyen lila szakadások lettek, biztos nem idegen amit mondok. Egyáltalán nem azért van mert híztam, mert nem híztam uyan is a lovagláson kívül hosszútáv futó vagyok ezért nem nagyon híhattam combra. De mióta elkezdtem lovagolni folyamatosan szakadások keletkeznek mindkét combom belsején. Most is lett egy pont a lovastáborban voltam amikor éreztem hogy megint van egy pár ott ahol eddig nem volt. Nem tudom miért van de tuti a lovaglástól mert előtte nem volt. Szóval mi okozhatta a lovaglásnál? Talán a folymatos lovagó ülés feszíti vagy a sok kengyel nélküli lovaglástól a megeröltetés? (14 lány)
2011. aug. 1. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem akkor volt lila pöttyös és csíkos a combom, amikor a kengyel szára becsípte. Nem lehet, hogy nálad is ez van?
2011. aug. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem a lovaglástól van, hanem nősz. Stria.
2011. aug. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Szerezz be ilyen szilikon combvédőt a nyereghez, segíthet.
2011. aug. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Na igen az Stria! Köszönöm! Dehát ennyi? Már egy éve 158 cm-vagyok! Most mértem magam, 159 cm vagyok! 1 cm-t nőttem, most azért! :S Akkor mennyi lesz még rakjtam??
2011. aug. 1. 21:10
 5/8 anonim ***** válasza:
Fejlődik a lovaglóizmod és ahogy nő, feszíti a bőrödet, ettől striás sztem. de lehet h csak nősz.
2011. aug. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kenegesd folyamatosan hidratálókrémmel! Nekem nem volt ilyen, legalábbis eddig nem vettem észre..
2011. aug. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is előjöttek a bal lábomon ,azok a lila hajszál erek, de ezmár igyis marad.Mivel megöredtem.
2011. aug. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Jajj nem stria! Hajszálérrepedés! Mert megerölteted. Az szerintem ugy marad. Hideg meleg valtozuhany talan meg hasznal de csal halvanyit.
2015. máj. 23. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!