Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Oltással kapcsolatos kérdés....

Oltással kapcsolatos kérdés. Van valaki aki jobban fel lett világositva ezen a téren? 6 hetes kislányom kezén nagyon csúnya az oltás helye. úgy néz ki mint egy hatalmas pattanás ami tele van gennyel kb. nagyon csúnya.

Figyelt kérdés
Ma voltam a gyerekorvosnál és kérdeztem hogy ez nem e baj hogy ilyen ronda de nem kaptam értelmes meggyözö választ.egymásra nézegettek meg rángatták a vállukat a védőnővel és mondták hogy ez van nem tudnak mit csinálni majd ki fog fakadni.meg egyfojtában azt hajtották hogy milyen ronda de mondani nem mondanák meg hogy ez most baj e.olyan mérges lettem.
2010. nov. 3. 14:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne itgulj!!!!!A BCG oltás akkor a legjobb,minél rondább!!!!!Nekem egy nagyon tapasztalt dokibácsim van!Nekem is Ő volt a gyerekorvosom!!!És aaazt mondta az a legjobb ha ki is fakad!Akár 2x is!
2010. nov. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne izgulj!!!:))
2010. nov. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj..ne aggódj..a kisfiam karján is egy nagy hatalmas pattanásra emlékeztető dudor volt az oltás helyén!Ez az oltási rekaciója..így reagál a szervezet!!Ez azt jelenti,hogy nem fogják ujraoltani,mert a szervezete reagált az oltásra..!Ez a dudor majd idővel ki fog fakadni,és váladékozik egy kicsit..de ekkor sem aggódj!A kisfiamnak kétszer is kifakadt!
2010. nov. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tényleg bunkók voltak, de igazából az a normális ha ilyen pattanásszerű. Csak a te babádnál tovább tart és csúnyább, de előfordul, nem kell aggódni. Nem tudom miért nem bírtak normálisan válaszolni.
2010. nov. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
utolsó válaszoló vgyok..és pont ugyanazt írtuk,mint az első válaszoló..szóval nyugi anyuka...sok boldogságot a picivel!!:))
2010. nov. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bocsi 14.16-os vagyok..nem az utolsó voltam,hanem a harmadiknak írt válaszoló!!:))
2010. nov. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, pont az a jó, ha így néz ki, legalább nem kell újra beoltani.

Kisfiamnak 4 hónapos koráig négyszer ki is fakadt, jó sok genny jött ki belőle. Nem kell vele semmit csinálni, csak óvatosan letörlöd és kész.

2010. nov. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. nagyon megnyugtattatok :D mindenkinek további szép napot.
2010. nov. 3. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!