Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Másnak is feltűnne a helyemben...

Másnak is feltűnne a helyemben? Csúnya egy kérdés ugye? Most én beképzelt vagyok? Ha orvos leszek nekem is ilyen lesz a stílusom?

Figyelt kérdés

orvosi előkészítőre járok. nem szeretem elítélni az embereket a külsejük alapján, de ott az átlagon aluli külsőmmel én vagyok a legszebb.pl. sok lányt fiúnak néztem, mert férfiingben nyakig begombolva, bő nadrágban, és kapucniban elrejtett hajjal voltak jelen, persze smink nélkül, ami jó (most nem azt akarom, h. sminkeljenek, mert én sem mindig szoktam), viszont elég pattanásos bőrrel. Amikor először ott voltam , elég furcsán néztek rám, tisztára mint egy ribancra,aki nem tud semmit s csak szórakozni ment oda.(tiszta ötös lett az érettségim, s normálisan öltözködöm, nem pláza-módra). Mi bajuk velem?

köszi


2011. jan. 29. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán értem, mi a kérdés, mit szeretnél megtudni.
2011. jan. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi, bocsi, hogy érthetetlen vagyok, tehát az a kérdésem, h. észrevennétek-e, h. kilógtok a sorból és nem passzoltok bele a környezetbe? Vagy majd idővel én is olyan leszk mint ők?
2011. jan. 29. 21:06
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak nem szokták meg, hogy van olyan ember aki egyszerre törődik a karrierjével és a külsejével is.

Sok sikert neked. :)

2011. jan. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. jan. 29. 21:57
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

21:48 vagyok


Én kvázi azt szeretném ha minél több ilyen nő lenne. Itt túlságosan is kiszámítható mindenki, aki szép általában nem csinál semmit hisz minek. Aki kevésbé szép, meg agyon dolgozza magát hogy bizonyítson és természetesen az előítélet is gyűlik mindeközben.

Szokták mondani, hogy a dögös csajok nem járnak orvosira.


Te leszel Cuddy a Dr.Houseból :D:D

2011. jan. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy észrevenném, ha kilógok a sorból. Hogy te is olyan leszel-e? Hát ezt egy kivűlálló nem tudja megmondani, sőt előre még valószínűleg te se. Én abban se igen vagyok biztos, hogy ez annyira jellemző; lehet, hogy csak egy rossz szériát fogtál ki. Lehet, hogy alkalmazkodni fogsz hozzájuk, mert ez tűnik egyszerűbbnek, és az is lehet, hogy különutas maradsz. Én az életben mind a kettőre ismerek példákat. talán az alkalmazkodókból van több.
2011. jan. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindkettőtöknek! nagyon kedvesek vagytok :)
2011. jan. 29. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!