Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Egy '94-es lovat kb. menyiért...

Egy '94-es lovat kb. menyiért adnak el?

Figyelt kérdés

van egy kedvenc lovam akit elvittek pestre. (a gazdája)

szegény lovat mikor a lovardában volt a gazdája kb. évente jött ki hozzá hogy adjon neki egy répát és megsimogassa.na mindegy a lényeg nem ez. régen A1-es díjugró ló volt,elkoptak a patái ezért iskola ló lett (vagyis a tulajdonos átengedte hogy lovagoljunk rajta)már jó öreg és a gazda jól elhanyagolja ,a legyekre "allergiás"(a hasán egy csíkban sebes neki:S)

én azt szeretném ha megtudnám venni és a nyugdíjas éveit velem töltse,ugyanis éreztem hohy ő is nagyon szeret mert a fejére nagyon érzékeny volt és csak nekem engedte hogy hozáérjek olyan szinten,amikor nem rajta ültem akkor a karámon keresztül követett...egyszóval egy öreg szeretet teljes lovacska.

csak az a kérdés hogy kb mennyiért adnák el?(biztosra tudom hogy eladnák na de mennyiért?)tudnátok mondani sacc-ra árat?ti mennyiért adnátok el?


2011. aug. 6. 09:57
1 2
 1/13 anonim válasza:
55%
attól függ milyen állapotban van.... hobbilovat lehet venni 150ezertől, amivel nincs baj..
2011. aug. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát, ezt valószínűleg csak ő tudná megmondani, mivel sokan "értéktől" függetlenül árazzák... Van, aki háromszázezer fölött árulja a lovát, és igazából se nem ugrik, se semmi, persze hobbylovacskának tökéletes, és ugyanolyan jó, de van, aki egy jó ugrólovat, azt hiszem B2-es 150ért ad el, láttam már ilyet. Szóval ezt szerintem csak ő tudja, azért az A1 elég jó, de ha már nem a régi, akkor lehet, hogy olcsóbban... Kérdezd meg, bár szerintem ha ennyire nem érdekli, akkor nem is nagyon foglalkozik vele, hiszen azért nem mindenki fizetne tartást, ha rá se néz a lovára...
2011. aug. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
17 éves, lábhibás, légyallergiás ló, ha netán még herélt is, akkor kb. vágóárat ér, nem is nagyon kap érte többet a gazdája. Viszont ez nem jelenti azt, hogy ennyiért is akarja odaadni, sokszor vannak nagyon elszállva a lóárakkal. Ha kanca és volt már csikaja, akkor valószínűleg még lehet is neki és ebben az esetben valamivel többet érhet. Szerintem 100 ezernek mindenképp meg kellene állítania az árát. Ha herélt, akkor úgy 80 vagy még kevesebb.
2011. aug. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha elvileg iskolalónak még jó, akkor többet ér, én még nem láttam nyolcvanért eladó lovat... Szerintem párszázezer, de tényleg inkább kérdezd meg...
2011. aug. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ de sajnos nem tudom megkérdezni ://

de majd utána érdeklődöm

2011. aug. 6. 17:44
 6/13 anonim ***** válasza:
70%
Pedig manapság vagy vágóárban mennek a lovak, vagy baromi drágán, a közép árkategória szinte nincs. Egy 17 éves, lábhibás, egyéb problémákkal is rendelkezó lovat senki meg nem venne többszázezerért...
2011. aug. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
49%
Ajándékban oda adnám ,én úgytervezem ha megunom vagymár nemtudom gondozni ,oda ajándékozom olyan embernek ,aki úgyviseligondját mint a saját gyerekének.
2011. aug. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
mi 50-ért vettük meg az 1éves albínó lovunkat úgy hogy ha kiviszük legelni akkor megengedi hogy ráüljünk
2011. aug. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hát ne haragudjál, (kedves előző), de akár engedi, akár nem, egy éves csikóra még nem ülünk fel!

Ha már ilyet nem gondoltok át, előre sajnálom azt a lovat, mert akkor gondolom se a belovagláshoz, se semmi máshoz nem értetek... Kár érte

2011. aug. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

nem:herélt


szín:pej


bocsi hogy csak facebook-osat tudok linkelni:S


[link]



[link]

2011. aug. 16. 17:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!