Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Egy '94-es lovat kb. menyiért...

Egy '94-es lovat kb. menyiért adnak el?

Figyelt kérdés

van egy kedvenc lovam akit elvittek pestre. (a gazdája)

szegény lovat mikor a lovardában volt a gazdája kb. évente jött ki hozzá hogy adjon neki egy répát és megsimogassa.na mindegy a lényeg nem ez. régen A1-es díjugró ló volt,elkoptak a patái ezért iskola ló lett (vagyis a tulajdonos átengedte hogy lovagoljunk rajta)már jó öreg és a gazda jól elhanyagolja ,a legyekre "allergiás"(a hasán egy csíkban sebes neki:S)

én azt szeretném ha megtudnám venni és a nyugdíjas éveit velem töltse,ugyanis éreztem hohy ő is nagyon szeret mert a fejére nagyon érzékeny volt és csak nekem engedte hogy hozáérjek olyan szinten,amikor nem rajta ültem akkor a karámon keresztül követett...egyszóval egy öreg szeretet teljes lovacska.

csak az a kérdés hogy kb mennyiért adnák el?(biztosra tudom hogy eladnák na de mennyiért?)tudnátok mondani sacc-ra árat?ti mennyiért adnátok el?


2011. aug. 6. 09:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hát szerintem 100 ft körüli lehet az ára :)

de amúgy nekem nem jeleníti meg a facebookos képeket :S

2011. aug. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

A Faceebookos képek nem megjeleníthetőek.

Hát, ha a gazdija elég kapzsi, akkor jó kis árat elfog kérni a lováért. Ha meg szabadulna tőle, akkor van rá esély, hogy reális áron elkapod.

Én egy arabot vettem meg papírostól. Kiröhögnétek, vagy nem hinnétek nekem, hogy mennyire kevés pénzért. Csődör, és most 9 éves. A gazdája egyáltalán nem értett a lovakhoz, csak megvette, mert megtetszett neki ("pénze van, esze semmi ember"). Persze ahogy az lenni szokott, nem bírt már a lóval, hiszen csak a karámban tartotta. Nekem meg óriási szerencsém volt, mert már annyira elege lett a lóból, hogy csak azt mondta, hogy vigyem, ne is lássa többé. Szóval csodák léteznek. S íme, már 1,5 éve egy szerencsés arab ló tulajdonosa vagyok.

2011. aug. 17. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
hát most már 3éves és igenis értek a lovakhoz mert 2évig kellet hozzá hogy megkapja és addig megtanultam lovakhoz érteni. és nem kell sajnálni a lovat mert olyan jó dolga van
2011. aug. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!