Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovat ma Magyarországon...

Lovat ma Magyarországon muszáj süttetni?

Figyelt kérdés
Ugyanezt a kérdést feltettem két éve is, akkor az volt a válasz, hogy igen muszáj, és hogy nem lehet a sütést chippel helyettesíteni. Arra vagyok kíváncsi, hogy azóta változott-e a helyzet (úgytudom új állattartási törvény is van azóta, bár ebben nem vagyok biztos, lehet hogy még csak készülőben van).
2011. aug. 9. 18:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
27%
csak ha megakarod enni
2011. aug. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
20%
elsőn halok én is ezt akartam
2011. aug. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
24%
Lehet sütni, bár szerintem a csirke jobb sütve. Még esetleg a ló kolbász...
2011. aug. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
14%

A billogozásra gondolt!


Én nem értek hozzá sose voltak lovaim csak lovagoltam lépésben.


Tehát a bőréhez nyomnak egy forró vasat amin egy azonosítószám van és ez beleég a ló bőrébe így azonosítható lesz ha elveszlik.

UI:a billoggal könnyebb azonosítani.

2011. aug. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
15%
Tied volt a leghasznosabb utólsó.
2011. aug. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
30%
Csippet berakatnám,de sütni,seholnemcsinálják már,csak minálunk.
2011. aug. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
84%
magyarországon nemrégi rendelet szerint már elég csak chipelni. a lovasok.hu-n volt is erről pár hete egy cikk, bár én attól még ugyanúgy hasznosnak tartom a sütést, mert könyebb azonosítani. (hiszen úgysem lesz leolvasó mindenki farzsebében.. :)
2011. aug. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
52%
Én a seggedre bijogoztatnák elsőnek ,majd megkérdezném hogy akarsz -e a combodra még egyet.Utólsó.
2011. aug. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Meg akit annyira érdekel ,majd visz magával leolvasót.
2011. aug. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
85%

Istenem... értelmesebbnél értelmesebb válaszok, komolyan. Normálisan kérdeztek, úgy kellene hozzá állni. Elég érdekes nevelést kaphattatok, ha legtöbben ennyire bunkók vagytok... (tisztelet a kivételnek.)

A kérdésre térve nem kötelező már süttetni, elég a chip/billog. Sokan ezt részesítik inkább előnyben, többek között én is, szóval régóta várták a döntést, pár hete született meg ha jól tudom.:)

2011. aug. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!