Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Honnan szerezzek lószőrt...

Honnan szerezzek lószőrt ékszerkészítéshez?

Figyelt kérdés
Mert hát mégsem téphetem ki a farkából vagy a sörényéből :D
2011. aug. 10. 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát talán amelyik lovas vágja a lovának a farkát, sörényét azt megkérhetnéd hogy amikor vágásra kerül a sor. Rakja el neked amit levágott. :)
2011. aug. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 x) ***** válasza:
Mennyit adsz érte? Tegnap vágtam a farkából egy 20 centit :)
2011. aug. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

:D Előző válaszadó,ez jó :D

amúgy én amit találok a karámok lécein mind elteszem :D

2011. aug. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
Ha van ismerősödnek lova,fogsz egy ollót és vágsz egy-két tincset a farkából és/vagy a sörényéből.Nem tudom,mi ven ezen akkora extra...nem fáj neki,olyan mint neked a hajad:)
2011. aug. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó, az fáj neki, hogy mi személy szerint pl a lehető legóvatosabban mossuk, szálazzuk, hogy még véletlen se tépjünk ki egy szálat se, és legyen neki minél dúsabb.. Ha lenne lovam, és valaki akár csak két szálat is kiszedne belőle, szerintem elharapnám a torkát:$
2011. aug. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha van lovas ismerősöd, megmondod neki, h mikor vágja a lova sörényét/farkát, tegyen el neked. Ha olyasmire vetemednél, hogy önállóságból levágsz más lovának a farkából pár tincset, ne csodálkozz, hogy a gazdája "lemetéli a fejed", mert a lovak farka nagyon lassan nő, és ha azt akarjuk, hogy jól nézzen ki, akkor egyenletesen vágjuk :) Kitépni se nagyon merészelj szálakat, mert ez esetben "pokoli kínok közt fogsz borzalmas halált halni" - ugyanis egy-egy szál újra kinövéséhez és megnövéséhez akár 5 év is kellhet, szóval az ilyen dolgokra mi nagyon harapunk. :)

Másrészről - mivel mi sok mindent nem szoktunk csinálni a lószőrrel, kivéve ha kreatív lovassal állunk szemben - semmibe nem kerül összegyűjtögetnünk a levágott szőröket, sőt, akinek több lova van, az még talán több színt is tud adni neked. :)

2011. aug. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!