Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan tudnám bebizonyítani,...

Hogyan tudnám bebizonyítani, hogy nem kell félteniük? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szóval lassan 2 éve kaptam a lovamat és még nem voltam vele egyedül terepen, mert a szüleim nagyon féltenek, hogy valami bajom esik és senki sincs ott mellettem, hogy segítsen,pedig igazán nem kellene félteniük, hiszen az edzőm is világosan megmondta nekik, hogy nincs miért, de ők győzhetetlenek.

Szerintetek hogyan bizonyítsam be, hogy nem kell félteniük?


2011. aug. 12. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Először is. Hány éves vagy? A lovaglás némi szempontból veszlyesebb mint az autó vezetés, és az is korhoz van kötve. (Jó, a pénzért akár 1 évest is engednek lóra űlni) Egyedűl lóval még egy felnőtt sok-sok éves tapasztalattal sem megy ha teheti, mert bármi megtörténhet, és ha nincs melletted senki akkor komoly gáz lehet. Ja, ez tapasztalat.
2011. aug. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
18 éves leszek decemberben és 7 éves korom óta lovagolok
2011. aug. 12. 19:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha már majdnem két évet kibírtál, ezt a néhány hónapot már éld túl, aztán nagykorú leszel. :)
2011. aug. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 x) ***** válasza:
Hát szerintem jobb ha keresel egy másik lovast aki elmenne veled. (Vagy egy barátod kísérjen el mondjuk biciklivel) És ha nem lesz semmi bajod a szüleid előbb-utóbb belátják hogy annyira nem is szörnyű a dolog. És természetesen hordj védőfelszerelést.
2011. aug. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A biciklis dolog bevált ma elhívtam a barátnőmet h jöjjön el velem és majd meglátjuk mi lesz :) köszi a tanácsokat :D
2011. aug. 13. 07:50
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát az így, ebben a formában erős túlzás, h "nincs miért félteniük" - ahogy az edződ mondta.

Ezzel együtt ha nyugodt, terepbiztos lovad van, akkor nagy általánosságban mondható, h nem lesz gond, én is olyan helyen tartottam a lovam, ahol nem volt tereptársam, így mindig egyedül mentem.

Biciklivel a barátnőd pedig közel sem biztos, h el tud menni olyan helyeken, mint Te lóval - de persze kezdetnek ez is jó.

Azért drukkolok, hogy megenyhüljenek! :)

2011. aug. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!