Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Sodrott lovakról vélemények,...

Sodrott lovakról vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2011. aug. 13. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Kifejezetten szeretem őket hobbyra és fogatozni a legjobbak szerintem. Nyugisak és nagyon jó fejek. nekem is az van és teljesen meg vagyok elégedve vele.

De am. attól függ hogy milyen célra kell. Mert mondjuk nem ezzel a lóval kellene 130-at ugrani ;)

2011. aug. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is Sodrottom van , hát le nem cserélnem az tuti fix :D imádom. Hobbyba, fogatba, terepen, szőrén kötőfékkel, ugratgatni is szoktunk, néha oktatok rajta.

Az egyik kislány meg is kérdezte , hogy nem-e eladó.. mondom hogy ez a ló? mondom, hogy soha! :D egy többmilliós sportlóért nem cserélném le.

2011. aug. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is az egyik nagy kedvencem egy sodri. Az se fog versenyt nyerni, de nyugis, kényelmes.
2011. aug. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is sodrim van, kényelmes, nyeregben, szőrén, fogatban és ügyességi versenyeken indulok vele jó eredménnyel. Imádom úgy ahogy van, az enyém kanca, egy igazi önfejű "liba", de hamar közös nevezőre jutunk és akkor puszi pajtások vagyunk :D
2011. aug. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyszer ültem egy sodrotton, 2 hónapig nem volt hajtva előtte, szóval kicsit akciózott terepen :D Amúgy semmi baj nincs velük, szerintem nagyon kedvesek :D
2011. aug. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!