Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyik jármódban lovagoltok...

Melyik jármódban lovagoltok legszívesebben?

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 15:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ez teljesen változó. Ha az ember komolyan dolgozik a lóval a lovardában, akkor ugye ennek a kérdésnek nincs létjogosultsága. Terepen - no, az nagyon változó. Van, hogy a kényelmes lépést imádom és nézem a tájat, máskor egy kanyargós erdei ösvényen esik jól végigügetni, vagy egy hatalmas vágta a harmatos, hajnali réten... Szóval attól függ, épp milyen kedvem van. :-)
2011. aug. 17. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Igen, egyetértek az előttem válaszolóval. Lépni a lemenő nap fényében csodálatos, ügetni a kanyargó ösvényen, ahol vigyázni kell, hogy ne csapjon fejbe egy-egy ág, aztán van egy ló, ahol én lovagok, annak olyan vágtája van, hogy aludni lehet rajta, azt hihetetlen jó kiülni, de száguldani is csodálatos
2012. febr. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Amióta egyszer vágtáztam futószáron... csak a vágtának élek (jó ez túlzás, de kb.) De egyébként nagyon szeretek új feladatokat tanulni lépésben, vagy egy feladatsort megcsinálni (, mert mindig arra emlékeztet, mintha versenyen lennék, mert eddig nem tudtam versenyre menni, de nagyon szeretnék :) )
2015. júl. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!