Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek megérné neki,...

Szerintetek megérné neki, vagy mennyit illene baráti alapon fizetni neki?

Figyelt kérdés
Van egy barátom aki már lovagolt be csikót és elég jó ló lett belőle,nos szeretném megkérni,hogy lovagolja be az enyémet is,cserébe később annyit lovagol rajta,amennyit szeretne ingyen.
2011. aug. 23. 10:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha belovagló, annyit lovagol amúgy is, h leszakad a lába, nem hiszem h ez neki jó üzlet...
2011. aug. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én inkább fizetnék neki, mert én nem szeretném, hogy kár mikor lovagoljanak a lovamon
2011. aug. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem belovagló,csak egy jó barátom,aki sokat tud a lovakról
2011. aug. 23. 10:37
 4/9 anonim ***** válasza:
Ingyen? Ne viccelj, ő pénzt kap azért, hogy lovagoljon, neki az visszalépés:P Baráti alapon is azért egy 20-30at minimum adni kell, persze ez változó, attól függ mennyire jó és mennyit foglalkozik a lóval, ha nagyon jó barát esetleg ingyen is megcsinálja, de akkor jókora szivességgel fgosz tartozni.
2011. aug. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem belovagló,csak 1 csikót lovagolt be,azt is a lovardának
2011. aug. 23. 10:45
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem simán megkérdezhetnéd tőle, hogy vállalná-e lovad belovaglását, és hogy mit kérne cserébe. Esetleg mondhatnád, amit nekünk is leírtál, hogy Te arra gondoltál, hogy ha szeretne jöhetne lovagolni a paciddal.
2011. aug. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 x) ***** válasza:
Hát nem biztos hogy a lovaglás jó ötlet vagy legalább is illene még kiegészíteni valamivel, például abrakot vagy szénát-szalmát adni cserébe vagy valami hasonlót, mi is így szoktuk rendezni az ilyesmit. De kérdezd meg hogy mit kér cserébe :)
2011. aug. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
üzletbe nincs barátság !adj neki lovét de az ,hogy menyit kérnek a belovaglok ez általába atol is függ ,hogy menyire problémás a lo vagy menyit kell vele foglalkozon.
2011. aug. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én inkább egy "profi" belovaglóra bíznám...de te tudod, az ingyen lovaglás cserbe nem fog neki bejönni szerintem ink. fizetést ígérj!
2011. dec. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!