Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek kipróbáljam ezt a...

Szerintetek kipróbáljam ezt a lovat (bővebben lent)?

Figyelt kérdés
A lovardában mostanában egy kisbéri félvér csődörön lovagolok. Egyszer, amikor a lovaglóóra előtt az volt a téma, hogy melyik lovon lovagoljak, az oktató az egyik lóról olyasmit mondott, hogy ha megindul, nem tudom visszafogni. Lépésben és kengyellel való ügetésben talán még sikerülne szerintem, de már a vágtát tanulom futószáron, és amikor szabadon tanügetek kengyel nélkül, legtöbbször kapaszkodom az első nyeregkápába. Nem tudom, érdemes-e azt a lovat kipróbálni. Úgy tudom, az is kisbéri félvér, és amúgy kanca. Ötletek, tippek?
2011. aug. 23. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:
semmiképpen ne ülj olyan lóra amire az edződ azt mondja hogy nem tudod megfogni, hidd el nem a legkellemesebb élmény amikor elindul veled a ló és semmi kontrollod nincs felette akármit csinálsz. jó pár komoly baleset lett már abból ha a gyereket olyan lóra ültették, vagy ült ami nem a lovaglótudásának megfelelő szintű volt. tanulj meg biztosan lovagolni és akkor jöhetnek a "nehezebb" lovak :)
2011. aug. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rendben, bár én úgy gondoltam, hogyha megtanulom irányítani, kezelni és lovagolni a nehezebben kezelhető lovakat és akkor a többi sem lesz már akadály meg hát így többet fejlődhetek, de köszi a választ
2011. aug. 23. 18:37
 3/6 anonim ***** válasza:
midnent fokozatosan kel motoropsok se kezdik rögtön 1000-res motorokkal...
2011. aug. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én értem amit mondasz, de pl az iskolát se a 8. osztállyal kezdjük... szerintem nem ér annyit az egész hogy lees és valami komoly bajod egyen belőle , de addig semmiképpen nem javaslom amíg nem tudsz szabadon vágtázni biztosan.
2011. aug. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi addig nem próbálom ki
2011. aug. 23. 18:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is várj még vele, egyszer úgyis eljön azaz idő amikor már te is érezni fogod, hogy megtudod fogni. :)
2011. szept. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!