Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miért csinálja ezt? (lent)

Miért csinálja ezt? (lent)

Figyelt kérdés
Egyik barátnőmmel járok ki lovazni. Az ő kedvenc lovát sajnos eladják meg azt is amin lovagolni szokott. Az én kedvenc lovamat meg megvesszük. Aztán tegnap szóba jött a téma és azt mondta, hogy szerinte ne vegyük meg mert egyszer úgyis meghal , szóval inkább ne mi vegyük meg hanem más és akkor nem látom ahogy meghal a ló. Megjegyzem a ló 4 éves és semmi baja nincs (hála Istennek) !
2011. aug. 24. 17:13
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
azért csinálja mert ember és az emberek imádnak szemétkedni egymással ezért is van az ,hogy az állatok sokkal értelmesebbek (pl egy lo)mint az emberek!
2011. aug. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Persze hogy megfog halni... majd 20 év fölött vagy x év eltelte után, de ne számítson a barátnőd arra, hogy egy egészséges ló holnap vagy holnapután meghal. Színtiszta irigység az ami a "barátnődből" sugárzik. Egyáltalán, ha a barátnőd, akkor miért mondja ezt neked? Ha én irigy vagyok egy barátnőmre valami miatt, akkor sem mondok neki ilyeneket, mert én a barátnője vagyok és nem bántom meg.
2011. aug. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
JÓ, ez mind igaz, amit előttem mondtak, nem helyes ahogy a barátnőd viselkedik, de azért próbáld megérteni, te hogy éreznél ha fordítva történt volna és a te kedvencedet adják el, ő meg megvenné a saját kedvencét. Próbáld megvígasztalni, beszéljetek róla! :)
2011. aug. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Vagy irigység vagy jótét... gondolj bele mit érezhet hogy mind a két lovát elvették tőle. Te megkapod, jópár évig veeld lesz aztán meg hal... Akkor te majd ezersze rosszabbul fogod magad érezni mint most ő...
2011. aug. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Volt már olyan, h barátnőm kapott lovat, én meg nem, pedig legalább annyira szerettem vna, de ilyet nem csináltam, nagyon nem szép dolog tőle. Inkább vele együtt örültem, bár néha tényleg nehéz volt.

Mostmár nekem is van, önerőből, és sokkal jobb, mintha anyuciapuci vette volna.

2011. aug. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 lóbarát ***** válasza:
Néha nekem is felmerül, hogy kell-e nekem ló. Túl fogom-e élni, ha meghal..
2011. aug. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

ajánld fel neki hogy ő is lovagolhat a lovadon.


nagyon nem szép amit csinál, de tulajdonképpen nem biztos, hogy rosszabbul éreznéd magad x év múlva amikor meghal a lovad, mert nem távlatokban kell gondolkodni, hanem a pillanatnyi helyzetet kell nézni. lehet, hogy pontosan annyira rosszul érzi magát mint majd egyszer Te fogod magad, mert elveszíteni egy lovat nem csak egyféleképpen lehet, valószínűleg nagyon rossz neki, hogy tudja, hogy ugyan él az a két ló, de soha többé nem látja majd, mint Neked, aki tudni fogod hogy a lovad már jobb helyen van...

és csatlakozom az előttem szólókhoz, beszélj vele erről!!!

2011. aug. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
a f@szomat más kib@szhatja a pénzét qrva lóra én meg egy tetves számítógépet nem tudok venni... ilyet... ha meg ennyire zavar mond meg neki hogy te kati engem zavar h azért b@sztatsz mert te megszívtad, ezért még nemkell nekem rosszat kívánni te qurva, ha meg nem látja be h igazad van akkor nem jó barátnőd...
2011. aug. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

előző

ha nincs géped akkor hogy írtad?

ja és minek ilyen agresszívnak lenni?

mond már meg

2011. szept. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
kedves előző! kb 10-15 ezer forintos számítógépem írtam ezt a kommentet, és azért írtam hogy nem tudok magamnak venni, mert én ezt nem nevezem annak, mivel közel sem tudja elvégezni azokat a dolgokat, amiket elvárnék attól. Agresszív pedig azért voltam mert vannak olyan emberek akik ilyen drága hobbikat űzhetnek, mégis az a legnagyobb problémájuk hogy a barátnőjük milyen megjegyzéseket tesz. Igen tudom hogy valószínűleg nem ez a legnagyobb problémája, nem szó szerint értettem.
2011. szept. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!