Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ez tényleg igaz? Működik?

Ez tényleg igaz? Működik?

Figyelt kérdés

Valaki azt írta itt valahol hogy körkörösen simogatta a ló nyakán és a kör közepébe bele-belelehelt, és gondolta hogy a ló menjen oda egy másikhoz, és megtette, stb.

Ez működik?


2011. aug. 25. 12:14
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Szerintetek kipróbáljam a kedvenc lovammal?
2011. aug. 25. 16:28
 12/16 anonim ***** válasza:
ha leírja egy papírra, hogy hova fogja küldeni, majd a ló tényleg odamegy, és ezt megcsinálja zsinórban 100szor, különböző lovakkal, akkor térjünk vissza erre a témára
2011. aug. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Kérdező,ha olyan a kapcsolatod a lóval,próbáld ki,szerintem egy próbát megér
2011. aug. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Mármint ha a ló már bízik bennem?

Remélem igen és megpróbálom így neki elmondani hogy szeretem és hogy bízzon bennem

2011. aug. 25. 21:33
 15/16 anonim ***** válasza:
Ezt én is olvastam, rögtön rohntnam ki a tanyára kipróbálni a lovamon, de megnyugtatlak nem működik :(
2011. aug. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
az igaz hogy a ló megérzi ha pl félsz vagy feszült vagy, de nem hinném hogy ez igaz..mert tényleg gondolj csak bele hogyha arra gondolsz hogy ugorja át a karámot szerinted megteszi? biztos hogy nem. ki fogom próbálni, de sok reményt nem fűzök hozzá..
2011. aug. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!