Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Volt már olyan, hogy megharapt...

Volt már olyan, hogy megharapta a ló akezedet, miközben etetted?

Figyelt kérdés

Nem merem kézből etetni a lovakat, attól félek, hogy megharapnak.

Veletek történt már ilyen?


2011. aug. 25. 18:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
etetés közben ugyan még nem,de akkor harapott már meg ló,miközben nyergeltem fe,ha odafigyelsz etetésnél és szabályszerűen adod neki oda,akkor nem fog megharapni
2011. aug. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
29%
Akkezed Phiai :D
2011. aug. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
36%
nyitott tenyérböl kell odadni és nem harap meg!
2011. aug. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem volt. Tapasztalatom szerint potosan tudják mikor érnek kezet, nem csoda, te is tudod mikor eszek répát és mikor húst... Nem nagyon harapnak rá, max ha olyan mohók. De olyan lóval is volt dolgom, akinek ha ujjal kipeckelted a száját akkor se harapott meg.
2011. aug. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nállunk éppen a hetekben volt hogy a nőnek a kisujját leharapta a ló, miközben adta neki a dinnyét. Megjegyzem szabályosan, csak a ló harap rúg ha a boxába nyúlnak/merészkednek.
2011. aug. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
ha nem nyitod ki rendesen a tenyered akkor előfordul az ilyen!
2011. aug. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
egyik ismerősöm csöves kukoricát adott a lónak kézből, megis harapta az ujjbegyét, nagyon vérzett szegénynek. ilyenek előfordulnak, de ez nem a ló hibája, hanem az emberé. ha odafigyel és másképp fogja a kukoricát akkor ez nem történik meg. fontos hogy kinyújtott, lapos tenyérből etesd a lovat, így nem tud megharapni. egyébként az elején én is féltem egy kicsit, de aztán hozzászoktam :)
2011. aug. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen, előfordult már, hogy túl mohó volt, és egy ujjamat is a szájába vette, amikor száraz kenyeret adtam neki. De nem harapta meg nagyon, és nem akart bántani.
2011. aug. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Egy mohó csikó bekapta a kezem(kifeszítette tenyérbe adtam neki a nasit), de megharapni nem harapott meg csak bekapta az ujjaimat.
2011. aug. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem harap meg, viszont ha félsz így adni, akkor máshogy ne add, mert pont úgy fog meghaparni. Egyébként általában ezek sem rosszándékú bántások, de van, hogy véletlen megcsíp mikor valamit piszkál rajtam, de nem szándékosan. Az meg, hogy valakinek leharapja az ujját, mert olyan a ló, arról meg annyi a véleményem, hogy ha tudják hogy olyan, akkor hagyják békén, és főleg ne egy hozzá nem értő akarja etetgetni...
2011. aug. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!