Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek szebbek az angol...

Szerintetek szebbek az angol lónevek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 26. 18:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az túlzás, én inkább azt mondanám, hogy vannak nagyon hangzatos angol nevek, de persze nem mind az.
2011. aug. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
akad köztük nagyon jó is, bár én a franciás hangzásúakat jobban kedvelem, de az igazi mégis csak a magyar :)
2011. aug. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A magyar lóneveknél nincsen szebb *.* =))
2011. aug. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem egyszerűen különlegesebbek, pont azért, mert nem magyarok, van bennük egy kis plusz érdekesség.
2011. aug. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem minden angol lónév jó hangzású. A magyarok is nagyon szépek, de nekem bejön az angolból: Star, Scarlet, Starshine. De a magyarokból is vannak szépek, és néha nagyon találóak a nevek. A fantáziádon múlik, hogy milyen nevet adsz neki, legyen az csődör vagy kanca. :)
2011. aug. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem sok angol lónév azért tetszik, mert maga a szó mond sokat, minden további nélkül. Persze magyarokban is van ilyen, de az angol nem annyira egyértelmű. Mégjanobb, ha illik is a név a pacira, de magyarul nem adnám a nevet, hogy óvatos, viszont angolul a Careful pl nagyon tetszik:)
2011. aug. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én jobban szeretem az angol neveket... a mostani lovam neve is Angel
2011. aug. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
valahogy én is jobban kötődök az angol lónevekhez
2011. aug. 27. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!