Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Akiknek van lovuk! Kancád,...

Akiknek van lovuk! Kancád, csődöröd vagy herélted van (bőv. Lent)?

Figyelt kérdés
Kancád, csődöröd vagy herélted van? Miért pont azt választottad?
2011. aug. 31. 19:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
50%
kunkorencia
2011. aug. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
12%
ezel a 45%-os uriemberel ne foglalkozatok,engem már meg is fenyegetett neki üzenem: megtettem a szügséges lépéseket azal kapcsolatba amit tegnap mondtam ugy ,hogy ha nem tudod hol van pesten helyileg a teve utca azt ajánlom ,hogy nézz utána mert sürün fogsz az elkövetkezendö honapokba odajárni ha csak nem gondolom meg magam az ügyel kapcsolatba! (tudja miröl van szó!)
2011. aug. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
37%
Nekem kancám van, szeretem h néha kicsit hisztis :)
2011. aug. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
57%
Kancám van, igazi nő, néha makacs, néha hisztis, de mivel én is lány vagyok megtaláljuk a közös nevezőt.
2011. szept. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
77%
Nekem heréltem van. Ebből a szempontból a herélt a legkönnyebben kezelhető, hiszen a viselkedése nincs összefüggésben a hormonokkal :)
2011. szept. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
70%

Kanca.

Az enyém se tisztavérű de a csikókkal mégis visszahozta a takarmány árát :)

2011. szept. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
58%
Kancám, és Ő választott engem ♥
2011. szept. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
71%
Először heréltem, mert kezdő voltam és azok tényleg kiegyensúlyozottak, jófejek. Most kancám van, de már jobb lettem :D Imádom és mivel én is lány vagyok és " akkor..." én is hisztis vagyok, elnézem, ha sárláskor hisztizik :D
2011. szept. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
56%
Kancáim és csődöröm is van. A csődör nálunk született, már felnőtt ló. Egy heréltem volt, ős sajnos már nincs köztünk, mivel nyaralás alatt a szomszédra bíztuk, aki amúgy maga is lovas ember, és egy lovardában dolgozik, és közben a ló megsérült, és vérmérgezést kapott. Erről ennyit!
2011. szept. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!