Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mely egyetemekre viheted...

Mely egyetemekre viheted magaddal a lovadat?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy lovat, lehet, hogy érettségire kapnék is, de utána egyetemre szeretnék menni, és máshol nem tudnám tartani. Ismertek olyan egyetemet ahova magammal vihetném?
2011. szept. 3. 15:36
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
28%
Ha nem kapnál érettségire egy lovat, hanem megdolgoznál érte nem kérdeznél ekkora hülyeségeket. Már bocs. Egyáltalán hogy értetted? Napi szinten magaddal vidd? Át a városon? Mennyi ideje lovagolsz? Vagy koleszos leszel és csak fél évente mész haza? Akkor meg amelyik városba költözöl, egy ottani lovardát kell kinézned bértartáshoz.
2011. szept. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
48%
Én még ilyet nem hallottam! :D
2011. szept. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
48%
lovardáról hallottál már?
2011. szept. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
24%
Bekell rakni lóhotelbe!Wellness tanév a pacinak... ;) :D
2011. szept. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
68%
A Szent István egyetemnek van lovardája, ahol foglalkoznak bértartással. Így oda magaddal tudod vinni a lovad. De nem olcsó, 50-70 ezer havonta.
2011. szept. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
37%
:DDD ezen nagyon nevettem. minek neked ló?:OOO
2011. szept. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
68%
Kaposvári egyetemen is van ilyen lehetőség.
2011. szept. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
68%
Keszthelyen a Pannon Egyetem, bár nem tudom mennyi a bértartás.
2011. szept. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
51%
A debreceni, a gyöngyösi, a kaposvári egyetemnek/fősulinak van saját lovardája, de szerintem horrorisztikus összegbe kerül a bértartás. Jobban jársz, ha nem ez alapján választod a sulit, hanem oda mégy továbbtanulni, ahol konkrétan azt tanulhatod, ami lenni akarsz, bértartás meg bárhol van, keresel egy helyet, ami tetszik, ahol jól bánnak a lovakkal, és ami elérhető távolságra van a kolesztól/lakástól, hogy naponta ki tudj menni hozzá.
2011. szept. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért kell ilyen bunkón válaszolni. Miért ne lehetne ez egy komoly kérdés? A kérdezőnek saját lova lesz, és az adott városban szeretné tartani, minél közelebb. Ha van olyan suli, amelyiknek van saját lovija, akkor tarthatod ott, ha megfelel az ára, vagy kereshetsz az adott városban egy jó helyet, ami minden szempontból ideális. Viszont ha nem megoldható, akkor inkább tanulj, és lovagolj egy lovat, vagy picit hanyagold a pacizást, ne ettől tedd függővé a jövőd, főleg ha még nincs ló, így még nem a tiéd a felelősség sem. Viszont ha minden jó, és mégis sikerül, akkor sok sikert mindenhez:)
2011. szept. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!