Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mely egyetemekre viheted...

Mely egyetemekre viheted magaddal a lovadat?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy lovat, lehet, hogy érettségire kapnék is, de utána egyetemre szeretnék menni, és máshol nem tudnám tartani. Ismertek olyan egyetemet ahova magammal vihetném?
2011. szept. 3. 15:36
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
67%

Azért nem lehet normálisan válaszolni, mert ha már lovat akar akkor nézzen utána pár dolognak! Ha valaki bármilyen állatot szeretne az a minimum, hogy előtte utánaolvas a fajtának és a tartásának.

Lovat nem viszünk egyetemre, sőt sokan az egyetemi évek alatt el is adják mert annyit tanulnak, hogy nincs elég idejük a lóra. Lovat vagy háznál tartunk (ha megfelelő a körülmény)vagy egy lovardában bértartásban aminek az ára 30 000- 100 000 Ft is lehet. Amelyik városba mész egyetemre ott kell nézni lovardát ahol tarthatod. A lovat minden nap mozgatni kéne, és ha TE leszel a gazdája nem az a legjobb megoldás, hogy megkérsz rá valakit, tehát csak úgy vállald, ha minden nap lesz rá időd. Amúgy a kérdésedből ítélve kezdő lovas lehetsz, aki elkezdett már lovagolni nem hiszem, hogy kérdez ilyet, bár lehet tévedek, így én nem ajánlom, hogy legyen saját lovad, mert ha nem értesz hozzá könnyen a fejedre nőhet. Először inkább tanulja egy két évet lovagolni aztán vágj bele :) Nem rosszindulatból mondom!

2011. szept. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Ha nem is az egyetemen, de az egyetem közelében vannak lovik, ahol kb 30-60 ezer a bértartás/hó + állatorvos, kovács. Ha más városba mész tanulni akkor neked is kell albi ami szintén 20-30 ezer havonta + enned is kell valamit, meg jegyzeteket kell venned, szóval maga az egyetemi élet sem olcsó, ráadásul a ló elveszi minden szabadidődet. Szóval jól gondold meg az egészet.
2011. szept. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat! Az unokatestvérem egyetemre jár és ott tudja az egyetemen tartani a lovát, mert van az egyetemnek saját lovardája. Egyébként 6 éve lovagolok és tudom, hogy egy lóval minden nap kell foglalkozni. Azt hiszem, hogy aki akarja az meg tudja oldani. Nem azt kérdeztem, hogy jó ötlet-e elvinni, hanem segítséget kértem. Ez sajnos a válaszolók IQ szintjét mutatja, nem valószínűleg nem az előadásokra akarom bevinni a lovamat.:)
2011. szept. 14. 13:55
 24/24 anonim ***** válasza:
sims university animal kiegészítővel---egyetemre. :D
2011. nov. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!