Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Valaki tud mondani jó lovardák...

Valaki tud mondani jó lovardákat Békéscsabán?

Figyelt kérdés
Valami olcsóbb kéne, ahol kezdők is tanulhatnak, meg lehet simán edzeni, és úgy meglehet tanulni pl.: ugratni, hogy versenyezni is ellehet menni. (Najó, ez annyira nem fontos) Én egy másik lovardában megtanultam lépésben menni, ügetni, és vágtázni is többször próbáltam már, bár nem megy valami jól. Ugratni egyszer ugrattam egy nagyon mini akadájt...akkor is majdnem leestem a lóról :D 2000Ft ha van, legyen olcsóbb, mert anyukám csak azt engedi meg, és én nagyon szeretnék lovagolni, mert imádom a lovakat. Az is fontos, hogy Békéscsabán legyen, vagy nagyon közel hozzá! Előre is köszönöm! :)
2011. szept. 7. 18:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

szija! én is csabai vagyok.Sok lovarda van...Remonda, pegazus, kentaur,bábolnai...én a Nimród lovasegyesülethez járok ezért csak arról tudok írni. 1500 egy óra,de ha pl te nem akarsz egy órát meglehet beszélni h csak 1000-ft-ért lovagolj persze ezért kevesebbet lovagolsz,de sztem 1500 az jó ár. Az oktató nem türelmetlen és ordibálós. Családias hangulat. Mindenki jóba van mindenkivel. van lovas torna is. Gyerekversenyekre is járunk megyeire ill közelebbi országosra. itt van ügyességi,díjlovaglás,ugrás.

De ha nagyobb versenyekre akarsz menni akkor arra is gyakorolnak a lovasok akiknek megvan a vizsgájuk. Ha érdekel még valami írj privátot írok még infot és ha kell képet is küldök :)

2011. szept. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
lovardát csak debrecenbe ismerek asszem :(
2011. szept. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is a Nimródba járok, és imádom:)<3 Gyere el egyszer, és próbáld ki, tényleg csak 1500 egy óra, ami nagyon olcsó, van ahol akár 5000 is lehet... Ahogy az első írta, bármit ki lehet próbálni, nagyon kedvesek, és türelmesek:)
2011. szept. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi! Nagyon jól hangzik, é nincs is messze... nekem nagyon bejön, köszi ezzel nagyon sokat segítettetek. Most már csak megkell valahogy győzzem anyukámat hogy menjek :DD menni fog, ha rajtam múlik :)
2011. szept. 7. 20:43
 5/13 A kérdező kommentje:
Megtudjátok mondani, hogy van e honlapja? És hogy mi a címe? Nem találom, és valahogy megkell győznöm anyukám hogy tényleg jó hely! :D
2011. szept. 8. 17:18
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Honlapja még nincs, majd csak lesz. De egyébként hétköznap bármikor ki lehet menni, vidd el anyukádat, és nézzetek szét. Nagyon kedvesek, és segítőkészek.

Egy Nimródos...

2011. szept. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hétvégén nem lehet kimenni? Az a baj, hogy nem nagyon érnénk rá úgy, hogy én is meg anyukám is ki tudna menni. De azért köszi! :)
2011. szept. 10. 10:35
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
De, hétvégén is lehet, bár most verseny volt, de azért egy lovardában sosem áll meg az élet..:) Szerintem a legjobb lenne, ha szombaton mennétek ki, akkor még lovasok is vannak általában. Szombat délelőtt pl.
2011. szept. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi!! Már alig várom :D
2011. nov. 12. 13:44
 10/13 anonim ***** válasza:
Fogsz jönni valamikor?:)
2011. nov. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!